Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Silvia2903

Vikusik99
po mesiaci som si kupila bez kostíc podprsenky, ale je taká ako pre staré babky, vieš že nerobí tak dekolt ako keď je podprda s košíkmi a keďže máme rezy pod prsom, tak asi sa môže až tri mesiace po opke. No a trošku pri inej podprde po celom dni pobolievajú, tak nosím prevažne tú pooperačnú aj keď zajtra mať mať po 8 týždňov. No ako dopadla kontrola? ozvi sa..:-)

Sarinkaaa

All

Jany7543, lluciaa1211

Babenky, ja mám konzultáciu u Dr.Mládeka síce až 2.júla, ale ešte v júli chcem mať opku.
Myslíte, že sa dá vydržať mať oblečený skafač aj cez leto? A je dobré mať opku aj cez leto? lebo som niekde čítala článok, že cez leto sa neodporúčajú operácie.

barboraF

Jany7543
Ja si neviem predstavit ze by bolo mne tak zle az by som cracala. S tymi tamponmi v nose ani nadychnut ani nic...To je jedina vec z ktorej mam strach :-/

Jany7543

Sonicka asi mi viacej nevoslo...dojmy dobre som spokojna ale ak mam povedat pravdu od sukromnej kliniky som aj ocakavala takyto pristup a prostredie...

so.nickaa

Jany7543

Super ze to uz mas za sebou!:)
Inak preco ti nakoniec dali 390, tusim si spominala ze si mala od 390 do 440..
A ako si spokojna celkovo, dojmy?:)

Jany7543

Barborka prebudenie bolo normalne ,viem ze som mala kyslikovu masku na tvari tak som im povedala ze nech mi ju daju prec,bola som prikryta dvoma paplonmi lebo ze som mala triasku,jedna baba bola vedla mna a ona ze vraj aj zvracala...prebudenie pohoda len tlaky na hrudi,bolest aj pri dychani

barboraF

Jany7543
Konecne,ja som ta tu uz vcera hladala :-) super uz mas po tom :-) Uz nech sa to vsetko len rychlo hoji:-) ake bolo prebudenie z narkozy?