Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Viktoria21

Este ked ma kreslil, tak sa ma pytal na akej velkosti sme sa dohodli, ci si pamatam a ja som si nevedela zmysliet..;))))

bibi13

Viktoria21

Nie, preto nie.. ja mam aj upravu, preto to mam cez dvorce.. ja mam jazvu okolo celeho dvorca a vyzerala pekne, ked som ju videla zhora.. vsetko si poriadne popozeram az na dalsi tyzden, ked budem moct ist cela pod sprchu..;)
Ja by som mu urcite este zavolala, ale podla mna si aj tak este vsetko preberiete pred opkou.. len nesmies na nic zabudnut..co asi aj zabudnes, tak preto mu skus radsej zavolat..

bibi13

Vanes

Mne bolo zle z narkozy, bolesti sa dali uplne zvladnut.. nic hrozne to nebolo pre mna.. hovorim, pre mna bolo horsie nosit tie pancuchace a to nevolno z narkozy.. to zvladnes..a mna mal taky fesak anesteziolog..;) teda, myslim, ze to bol anesteziolog.. bola som mimo..;)))

zoja83

samsara

neviem ake mas teraz cislo momentalne,ale ja som si presla modelaciou bez implantatu v roku 2007 bolas om tam aj cez noc je to dost skoro po 3 hodinach ist domov....no co sa tyka bolesti boli to menej ako ked sa davaju implant. a jazvy po case ak su pekne urobene tak vobec nevidno skoro...,co sa tyka pevnosti tak z cislo 75D vykojenych som mala pevne 75B az skoro C ako ktore podprsenky..ale mohla som nosit aj tricka bez podprdy...takze neviem no aky mas tvar velkost vsetko to zalezi od toho asi tak

Matulka23

vanes

a čo sa týka bolesti, budeš ostávať do žile infúzku od bolesti na striedačku s antibiotikami, dávajú to v rovnakých časových intervaloch, ale keď budeš potrebovať dajú ti aj skorej sestričky sú strašne milé stále chodia,dostaneš aj taký ovladač a môžeš na sestričku hocikedy zazvoniť :)

Matulka23

vanes

narkózy sa báť nemusíš :) vieš ako som sa ja bála, bo nemám 100% zdravé srdiečko, ľahla som si anesteziologička mi povedala dobrú noc a spala som :) nebojkaj sa oni vedia čo robia :)
mne musela ,,namiešať,, niečo inšie, keď nemám zdravé srdce a som tu :)