Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

LiluM3 gratulujem!!!:)najhorsie su prve dva dni a uvidis ako sa to potom bude dramaticky lepsit. netreba sa tomu hlavne poddavat. ja som si po dvoch dnoch uz aj sama sadla.

LiluM3

Brala som si len pyžamo, župan, papuče a vlhčené utierky. Po zobudení ma napínalo ale potom som zistila že sa mi zakaždým len grglo. Navečer som si dala už aj trošku vody a postupne do rána som zjedla opatrne kávenky. A dneska už v pohode je, ale opatrne ešte, nech mi není zle. A odpočúčam pyžamo na gombíky ak máš. Ja som síce nemala, ale nakoniec som ho ani nepotrebovala, lebo som spala len v tých obväzoch. Strašne som sa potila, teplo mi bolo

anna.m

LiluM
a aku mas velkost a profil?
Mna to caka za 10dni. zacinam si uvedomovat co ma vsetko potom caka. hlavne si neviem predstavit ze budem lezat iba na chrbte a ze si nebudem moct popestovat syna. ma sice uz 4 roky ale objatie mi bude chybat...

veronika26

LiluM3

No ja idem tu v nitre na sukromnu kliniku. Kedze som 22mesiacov kojila mala som slabe 75A a s doktorom sme sa dohodli na vysokom profile, gulate a 400-425 cc :) co vsetko budem zo sebou potrebovat?aj si vracala po prebudeni z narkozy?

LiluM3

veronika26

Ahoj, bola som u Dr. Paliatku, operovaná som bola v BA v železničnej nemocnici na klinike jednodňovej chirurgie. A hej, bola som len jednu noc. Aj som rada že už som doma, zle sa mi tam ležalo a tak, tu už mám podporu a pomoc. :)Neskutočný pocit mať prska, a ešte to len bude super, keď to nebude tak bolieť a keď si budem môcť dať dole tu podprdu, dosť to ťahá. Ale doktora odporúčam, bol velmi velmi milý, sympatický fešák :) Hlavne sa mi páčilo, že ide do prirodzenosti, ja som sa nevedela rozhodnúť vo veľkosti a odporučil mi tie menšie, asi dobre vie čo robí :) má to proste v oku

LiluM3

Ahote baby,
tak to mám za sebou. Dr. bol skvelý. Po prebudení to bolo hrozné, nemohla som sa poriadne nadýchnuť kvôli tým sťahujúcim obväzom. Dneska ráno než ma pustili mi to dali dole a prelepili stehy, takže už sa mi dýcha lepšie. Ale nebyť môjho priatela, ktorý ma krmi, prezlieka atd, neviem ako by som to zvládla. Aspoň na wc to ako tak zvládam sama. Prvá noc bola hrozná, v žiadnej polohe mi nebolo dobre, tak som spala tak všelijak. Verím že už to bude len lepšie, nech môžem aspoň trochu fungovať sama. Ale už mám prsia a to je základ :) Zatial mám zvláštny pocit ked si uvedomím, že mám v sebe nejaké telieska, ale snáď sa s nimi čoskoro stotožním.
Toť môj včerajší zážitok :)

nunik_

veronika26
ahoj,zavidim Ti to :-).Ja uz mam mesiac po op, tiez som sa na to velmi tesila :) Do nemocnice som si vzala par veci, no nakoniec som takmer nic z toho, co som si doniesla ani nepouzila. Po prebudeni som mala pocit ako keby mi sedel slon na hrudniku :D, bolo to zvlastne a bolesti hrozne cca 4 dni.V nemocnici dostanes lieky, da sa to vydrzat. Mna pustili uz na druhy den domov, to uz bolo horsie, hlavne rano. Ak by si sa chcela este nieco opytat, napisem mail. Kam ides na op ?