Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

vikusik99

kocky, vy ste si vobec ten skafac ani nerozopli, az do vybratia stehov?pretoze, mne na klinike povedali, ze uvolnit si ho mozem ked ma bude tlacit...tak, asi dvakrat som ho mala takto rozopnuty...a zapla som si ho bud silnejsie alebo slabsie...snad, to nevadi?!To bola otazka jednej minuty.

vikusik99

titten
ja idem v stredu na kontrolu, ale neviem ci mi budu vyberat uz stehy?Bola by som rada..aby som sa mohla osprchovat.

Matulka23

16kristina02

áno, ale inak všetko v poriadku som spokojná, sestričky úplne zlaté aj doktor ako nezazlievam mu tom som rada, že mám po, že som to prežila :) a dobre to znášam :)

solnicka1

Ahojte, prosím vás poradíte mi niekto, som objednaná na konzultáciu k Dr. Červeňovi ohľadom augmentácie a rada by som si pozrela nejaké vaše fotky pred a po v galérkach, ale neviem sa do nich dostať...: (

Matulka23

angie77
nie nemám to tam napísané :)nemám ani bločik, že som platila...lebo som platila ráno v deň opky a tá čo to má na starosti tam ešte nebola tak to dala sestrička na recepciu po operácií som sa spýtala sestričky či je všetko v poriadku s peniažkami a ona mi povedala, že nevie už tam bola druhá, že asi áno inak by ma neoprerovali :) potom som si na to už ani nezmyslela kvôli bolesti, musím sa spýtať teraz v stredu, keď pôjdem na kontrolu či m í dajú nejaký doklad lebo som to platila v hotovosti

lluciaa1211

Mne vybral stehy na 15 den. A skafander som si skoro kazdy den davala dole, dovolil mi nachvilu. Aj prat som si ho musela lebo mi pretiekol krvou čo mi tiekla este 2dni z drenov. Len umyvat som si to nemohla kym bolo šitie, ale teraz sa v pohode umyvam. Jazvy mam velmi pekne, tenucke, myslim ze mi ich ani nebude vidiet casom.
Len neviem aku si mam kupit podprdu, kupila som si jednu 80D v HM a tlači ma. Najradsej by som bola v skafandri cely den. Vlasne aj som, len 2-3hodinky ked niekam idem tak si ho dam dole.

Titten

Smejo251,

myslim ze kazda tu na fore od lekarov mala podobne pokyny, ze do stehov skafac ani nechytat a nerozopinat. Tvoja znama u koho bola? Nevies?

smejo251

Baby mojej znamej povedala lekarka ze si ma na druhy den vsetko odlepit osprchovat a potom osusit a vydezinfikovat a zalepit naspat.ma rez pod prsiami.
Mne moja lekarka sprchu povolila az po vybrati stehov na 14 den.

Titten

BritneyBitch,

ja mam pod sval vkladane tie vlasy sa mi uz daju umyt aj ucesem a vyfenujem sa, skor mam tlaky zboku na hrudniku od pazuch dole, cize aj do rukavov sa mi horsie oblieka. Skor dam ruky v pohode hore ako trochu za seba.

ja nemam rano nejako inak opuchnute prsia ani tlaky. Rano len chrbat z lezania citim, prsia su dost v pohode, ale aescin uzivam na opuchy