Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

Zoja

woow, uplne super Ti to urobil! Teraz mas asi najkrajsie prsicka zo vsetkych tych fotiek :)) mozes byt velmi spokojna...este sa daju implantaty a nebude nic poznat :)

mahulienka

Zoja83
moja, som strasne rada, ze po tolkom trapeni, bolesti a nezodpovedanych otazok, sa mozes konecne tesit:)) Ja som verila doktorovi, ze to spravi najlepsie ako bude vediet. Krasna pracicka:))

Titten

Zoja83 (Vladka19),

sikovne rucicky doktora. Zvazujes teda aj implose skusit casom?

Ja som velmi nepochopila z galerky, ze preco tak telo reagovalo predtym na implose? Alebo bola chyba zo strany kliniky? Nemam samozrejme precitanu celu diskusiu, urcite ste to tam rozoberali uz/ Kazdopadne drzim palce, nech to dobojujes do svojej spokojnosti

nadranka

Zoja (Vladka)

Ja úplne žasnem, krásne ti to dr. upravil, a bude ešte len lepšie dúfam! Želám ti to, aby si sa aj ty tešila z pekných prsíčok konečne!!

bibi13

Titten

Orignal z predoperacnych mam ja, pretoze mi prisli postoua nepytali to.. potom som dostala to co ty plus nejaky papier, ze som bola na opke a ze kedy mam kontrolu.. a este nejake papiere (nejaku dohodu), ale to som dostala este pred zakrokom pri konzultacke..

Titten

All,

mam otazku na nejake dokumenty.
Co ste po opke vlastne dostali do ruky?
Ja mam nejaky doklad o mentoroch, ze aky typ a tak, take nalepky, potom uctenku za cely vykon, narkozu, podprdu aj implose.
Ale inak nic, nemam samozrejme ani vysledky predoperacnych, to vsetko na klinike ostalo

Dali vam nieco este do ruky, alebo nejaku zmluvu, kde by sa napriklad pisalo aj o zarukach, opravnych vykonoch, alebo tak?

Pri opke oci som taku jednoduchu zmluvu dostala, ze obe strany sme suhlasili blabla a ze mam narok na bezplatnu korekciu do 2rokov od zakroku a take...

bibi13

Titten

Strasne ma to stahuje.. ale zase ked ma dneska dal len do pdprdy, tak som si v tom bola taka neista.. no uvidime zajtra.. mozno to zase nacpem naspat..;)

Titten

Allice,

sikulka, gratulujem.

Bibi13,

ja som obvazy nemala, ja mam len skafander, ale zas pod nim mam aj taky pas vaty napchaty. Nemozem nic davat dole, az do vyberana stehov.