Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Elissa

Gratulujem vsetkym novym prsaticiam a drzim palce cakatelkam :-))

Stember

Nemas prosim foto v galerke? Chcela som vidiet 410 v reali :-) Mne doki povedal, ze budem nosit priblizne 80 C. Zevraj plne trojky. Ano, som od Cervena.

Bianka77

Uz rozumiem tej projekcii - da sa povedat, ze je to hlbka implosu. Ja som si skusala 425, 370 a 300. Mne sa zdali v pohode aj tie 370 ale podla odporucania a nazoru doktora, sme rozhodli pre vacsie. Kvoli mojim proporciam, vahe a vyske. A to pracujem na postave, treba mi zhodit 5 kg. Ja som z BA. To mas fajn, ze ides rano, Ja mam prist na 11 hod a neviem kedy ma budu robit.

question

martina210
ked si najdes svoj cca druhy prispevok pod tymto novym nickom, tak je tam otvoreny link na tvoje prsia, to je ten co si pridala ty, takze by si ten album ktory si si sama nahodila mala vymazat...

a inak mohla by si pridat foto, som zvevada ako sa ti prsia menia:)

Martina210

Galéria
Všetko čo sa dá na net, je verejné, nič neni chránené.Zajacik to neznamená samozrejme že to je vaša chyba.Vy to tu chranite, nevediac že existujú kadejaky uchylaci čo sa vedia dostať k takým veciam.
Inak môj mail a prezývku som nikde nikdy nepouzivala iba tu na fóre.

lluciaa1211

Titten
Pýtaj si liek každých 6-8 hodín. Podľa toho čo ti davaju. Mne dávali flector tej je vraj aj protizapalovy. Aj doma som ho brala. A dávam si aj emzymy. Tie vraj pomôžu po operáciách

Titten

No baby nakoniec som z anestezy aj zvracala ale uz je lepsie.
neviem ako casto si pytat lieky na bolest doktor kazal nech tie bolesti nenarastu moc do silna