Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Holky co sa tyka slniecka a opalovania...tak to nema na ne ziadny vplyv,nie? Len jazvy treba chranit ale na slnko mozem aj po mesiaci,vsak?

Matulka23

Allice

tak super nebudem sama ten deň :) kam ideš?
ja mám maminu kaderníčku tak o vlasy mám postarané-tiež v tom odvetví pracujem :)
ja deti ešte nemám, idem k rodičom s priateľom takže bude o mňa postarané :) táák muž sa o synka postará aj o teba :)

Allice

Takže predoperačné v pohodke..., už len čakať na deň D, čiže na štvrtok...

Titten

Tíško závidím, že to už máš za sebou a prajem čo najpríjemnejšiu rekonvalescenciu :)

galeria

Martina210
ja nemám ani páru prečo ti nejakí muži píšu a komentujú tvoje fotky,to by si sa mala opýtať snáď ich a nie mňa. Ja sa snažím ako blbec chrániť naše súkromie,či identitu a nie hoc komu dám prístup do galérie a to môžu potvrdiť všetky dievčatá. Vyprosujem si takéto jednanie voči mne a ak sa ti nepáči,veľmi rada ti prenechám galériu.zajacik

angie77

Martina210

naša gaeléria a spravovatelka galerie s tým nič nemá, pretože

ak si ja dobre pamätám skôr treba porozmýšlat či si niekede nepoužila link na tvoju galeriu, čo sa mi zdá že aj áno presne tu na tomto fore a rovnako aj mail :)