Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Martina210

Neboj podla mna to mame aj tak kazda inak...niektore hovorili pomaly po tyzdni a ine ovela neskor. A ako si dopadla s tou jazvickou?

Mna jeden steh na lavej ruke mega taha a ta mi dookola trpne..nechapem to uz:(

Martina210

Luca123

No moje ani neskusam spájať.Sú jasne že na dekolte meksie ako hneď po opke, no stale su tvrdé na dotyk, take nepoddajne.

angie77

jaruska222

tak som rada, že tím lekárov ktorí sú okolo teba sú ten lepší prípad a postavili sa k tomu zodpovedne...ja Ti budem držať place, aby sa to všetko rýchlo zahojilo a mohla si sa čoskoro pýšiť krásnymi prsíčkami...nepýtaj sa prečo sa to stálo práve Tebe, na to neexistuje odpoveď, proste máš k nim trošku dlhšiu cetu, ale na konci tej cesty budeš určite spokojná,verím v to a budem Ti veľmi, velmi držať palce aby to tak bolo.

Martina210

Baby

Je normálne ked som 4 týždne aj niečo po, a mám prsia v tej pooperačnej podpyre take stisnute, citlive, až tlaky cítim miestami.No ked som si ju rozopla bolo všetko ok, žiadny taký pocit.
Priateľ mi hovorí že začínajú naberať cit preto take pocity.Dúfam :-(
Lebo toto čo tu čítam, neskutočne pôsobí na psychiku :-(

Luca123

Martina210

Ja som dva a pol tyzdna od opky a mam pocit,ze maknu. Aj rana su lepsie a nie su to take mega dva kamene a aj si ich uz viem spojit cize sa mi hybu uz pekme....ale na dotyk je to lepsie,no stale take neprave :)

Matulka23

viktoria21

Viky,za prvú som platila tuším 20 eur, ale ak u nich podstúpiš opku tak to tuším odpočítajú z ceny operácie a druhú už som neplatila, ak máš už u nich termín tak už neplatíš a teraz čo pôjdem na tretiu 3D vizualizáciu tak to sa asi platí lebo tá 3D je nadštandart myslím, že 30 eur, ale je to super písala som je s jednou kočkou a hovorila, že to veľmi pomôže, ale v reáli sú troška menšie :)

ďakujem pekne :) za týždeň a niečo idem ešte mi to vôbec nedochádza, v piatok idem na sono pŕs a ešte nejaká predoperačné testy :)

bianka77

All

na sitie sa pouziva vstrebatelny material...väcsinou vicryl..je ich viac typov. V tabulke je doba rezorpcie...niekdy je to cca az 3mes.
Vo vynimocnych pripadoch sa steh opuzdri...zapali...to je skor reakcia organizmu. Alebo niekomu vzlezie cez kozu von. Tiez zriedka..Väcsine sa vstrebe :) Chce to len cas.
www.jnjcz.cz

Luca123

Ketrinka

oki teda...ja tiez ten skafac budem.isto este pouzivat:) ale pas podla mna uz nehrozi...skor by som uz dala od spodu nech trosicku viac robia objem zhora:) uvidime v podprde...dnes mozno kupim nejaku a som zvedava ma velkost kedze min tyden bol este opuch,teraz by uz nemal byt,teda necitim sa tak. Ale frajer mi tvrdi,ze su akesi vacsie a vacsie... Mne sa nezda