Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

Alice

aj mne sa to zda malo...teda mozno by to aj bolo dost,ale okruhle? Ja som tiez odkojila dve deti...a mne ide dat 305ml...a to mam isto mensi zaklad...a anatomicke....hoci mne sa asi viac pacia okruhle,ale hold...uz nie som 20-ka :)a do vykojenych asi davaju anatomicke. Ak sa mylim vyvedte ma z omylu....budem len rada :)

vikusik99

bibi13
ano, ano pekny:)..ja tie male lentilky:((..dufam, ze po budu vyzerat super...Ja si tiez idem dat 360ml, gulate.A kam , ty ides?

bibi13

Vikusik99

Pekny zaklad? Uf.. tak to by som teda nepovedala.. idem si dat 360 aj s upravou s tym, ze sa doktor este rozhodne, ci bude riesit rozdiel rozdielnymi implosmi..

Mne sa praveze paci, ked je mensi zaklad.. vtedy sa mi pacia prsia po vlozeni impl.

bibi13

Titten

Ja som volala kamoske (robila sanitarku) a ta mi hovorila, ze rano do sprchy a potom sa po stojacky vycikat.. tak by sa tam nemalo dostat nic.. ja zase rozmyslam co spravit ak nedostanem ani tento tyzden.. ci ist k lekarovi anzobrat tabletky na oddialenie alebo neviem.. stres je svina, aj ked si neuvedomujem, ze idem zanchvilu nw opku, ale tak podvedomie to vie..;)

Titten

Allice,

velkost ozaj na kazdom inak posobi. mnohe kocky tu maju najma od Cervena vyse 400ml a vyzera to super, ziadne megose, ale pekne plne prsia. Na mne by 400vka vyzerala uz divne, ze by to jacalo z polkilometra ze mam bombise urobene.
Jedna znama ma nejak pod 300, alebo 295 anatomy, je aj vyssia odomna ale k jej uzuckemu hrudniku to vyzera super a ma plne Ccka. Cize okruhle aj vacsi objem hore urobia.
Napis, kolko mas pod prsiami hrudnik a vysku vahu.

Titten

Bibi13,

mne vobec nenapadlo s tou menstruaciou a mocom. Ja som dostala v utorok, ale mavam aj 7dni...a v pondelok idem teraz na odber krvi a povodne som k obvodnej mala moc doniest a veru este zdaleka MS nekonci.... ale napokon musim ist k sukromnemu dokimu na odbery, lebo od obvodnej by ledva v piatok dorazili vysledky a to nie je iste a potom v pondelok je uz opka. TAk potrebujem mat tie vysledky naisto a vcas....
Boze, zacina mi lepit z tej anestezy a zakroku ako takeho. Dufam, ze potom to prezijem s liekmi...ale uz nech som nalepsie tesne doma z kliniky.

Titten

Iveta84,

urobila som si implose z muky, tak zabava velika, opat som sa utvrdila vo velkosti, tych 330ml mi bude bohate stacit. Naplnila som tym Dckovu sportovu podprdu, velmi podobneho materialu ako ten skafac je.
Aj fotky som si spravila. Muz sa na mne kosil.

Inak vcera to povedal svokrovcom, kedze potrebujem aj deti postrazit na prespatie aby som rano ked ma povezie na opku nemusela este deti riesit.
Tak tak im to vyvalil, ze sme sa dobre zasmiali vsetci, lebo s nimi na skype volal, ale pokazil sa nam mikrofon, tak im iba pisal a v style, ze mimochodom idem na prsia. A oni si furt mysleli, ze si z nich srandu robi:D
Ale som rada, ze aspon pred rodinou to tajit nemusim.

bibi13

Vikusik99

Podla mna budes mat po opke pekne prsia.. uz sa len dockat.. ja idem aj ja upravu, lebo ja ich mam fakt dost padnute.. som zvedava, kolko prejde casu, kym ich budem mat vo finalnej podbe..