Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Martina210

baby
stale mi vyteka ta vodicka na lavom prsniku z jazvicky z dierky na konci stehu.Vidno aj ten vnutorny steh.Ani neviem ci to mam prelepovat,lebo to pod gazou mokva a z toho je cervene okolie :-((((

arara

nena

ja som sa nevazila a ani sa radsej nebudem.) no vsade som citala ze po 48 hodinach tlak ustupi, ale to asi ked to mas pod zlazou. ale uz ma to zacina otravovat. v pondelok by som chcela ist do roboty, ale takato nemotorna asi tazko.tak dufam ze to polavi. aj tebe drzim palce.

arara

nena

ja som sa nevazila a ani sa radsej nebudem.) no vsade som citala ze po 48 hodinach tlak ustupi, ale to asi ked to mas pod zlazou. ale uz ma to zacina otravovat. v pondelok by som chcela ist do roboty, ale takato nemotorna asi tazko.tak dufam ze to polavi. aj tebe drzim palce.

angie77

matik8

ja mám tiež od VS tie srdiečkové bandeau velkost M, ale bohužial sú mi malé, potrebovala by som L- kové a cez prsia mám 92 cm..takže na krásne plavočky sa chodím len pozerat do šuflíku..určite ten bandeau strih treba objednávat väčšie, pretože ony ti potom tak nepekne ztlapčia prsia a to nechceš :) ostatné trojuholníčkové okolo krku fakt stačia M, dokoncia aj S kové mám jedny ešte z obdobia ked som prsíčka nemala a sú mi dobré aj teraz :)

nadranka

matik8

Mne to posiela rodina zo Štátov. Keď sú len cez prsia, tak určite pri objeme cca 90 cm treba L-ká. A ešte mali aj vypchávky, tie som vyhodila, ale aj tak sú ltt. No a tie čo sa viažu okolo krku, tie ani vypchávky nemali, tie sú úplne super, tam väčšie ako M netreba. Treba odskúšať. Ale aj tie čierne z Nextu mám len M, aj tam by asi lepšie bolo L. Z tých som dokonca ani vypchávky von nedala, lebo sú zašité vo vnútri.

lluciaa1211

kvet11
na klinike som mala tie dreny a z praveho mi vytieklo viac ako z tohto laveho čo mi teraz krvaca. od včera som doma, byvam 2,5hodiny od Nitry takze tam neviem ist.
inač tam bolo super, boli ma pozrieť kamaratky a tie len híkali aka pekna klinika a izba ako v hoteli. ozaj som sa tam velmi dobre cítila. sestričky velmi milé a dr. Mládek je tiež super! som velmi spokojná, že som si vybrala Avelane. Ďalej budem len odporúčať.
Tebe to ako dlho krvácalo?

Nena1

arara
aj ja mám stále tlak na prsiach (4.deň) A ešte som po tej narkóze nejaká široká, celá opuchnutá a o 5 kg na váhe ťažšia!
Máte s tým niektorá skúsenosť?

kvet11

lluciaa1211

mne tiež tieklo s ľavého ako aj tebe možno trošku viac sestra mi to dezinfikovala so septonexom tak jemnučko a stále sme to prelepovali novými gázami .... aj si volala na kliniku? tak to je super že nemáš ani bolesti ja som mala prvý deň a druhý ešte asi do takej štvrtej poobede a potom sa to už dalo vydržať. ti máš tuším tie rozdielne veľkosti dávane,však?? už sem moc nechodím len tak letmo sem tam prečítam tak som preto taká mimo :))) a ako sa ti páčilo na klinike?

arara

baby, kedy asi ustupi ten najvacsi tlak z prs? vsade pisu ze do 48 hodin. Uz som 3 den po a stale chodim ako robokop.