Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

didi10

Luca123

ahoj, ja som na tom podobne s mierami ako ty aj vyška vaha, tak ked vidim aj na tebe 450 sa mi nezda nejak vela...ty si sama dokymu povedala ze chces tolko? :)

menndy

luca123

uzasneeee ich massss... naozaj uplne dokonale , veru sa tes z nich mas z coho..:)som rada holky ze vam to takto dobre dopadlo veru

Luca123

usko1us

ano len tolko...doky vravel, ze to bude 91cm pred opkou, tak este odpuchnu ais trochu.
Vies co ten tyden v bolestiach som s avobec netesila...naozaj az vcera ked som ich uvidela. A tak sa ich nejak nechytam, stale to beriem ako nieco ine a nieco nie moje :) musim sa s tym este stotoznit nejak....ale ked si ich obzeram tak som stastna :)

Baby, prosim vas aj vam tak trpli ruky po opke aj tyden????

usko1us

Luca123
To ti 450ml spravilo len 3cm na obvode?? Ty ale vyzerá to tak na 13cm :-) Sú nádherné fakt a neboj sa, zbytočne si niečo privoláš. raduj sa ako do teraz, máš sa prečo. Nie každý musí mať nejaký problém. aké je to ked tam zrazu sú? ja budem asi chvílu v šoku ked nič a zrazu prsia.

Martina210
podľa mňa by ti to mal doki preistotu prichytiť, ale párať sa to podľa mňa nebude. Určite to bude v poriadku.

Luca123

Martina210

urcite debatuj s lekarom ale podla mna ti pomoze a nebude to nci vazne. Nie kazdy organizmus je rovnaky a ja sa strasne zacinam bat ako to bude. Lebo som az privelmi stastna a to si samozrejme teraz vsetko bduem ja pripustat...
Urcite to bude ok a prsia spustia...tesim sa na fotky a strasne rada pozorujem tie zmeny :D

usko1us

ja mam 175cm, 58kg, a cez prsa som mala 89cm, pod neviem :) a teraz cez prsa 92cm

Martina210

Luca123

dakujem Ti krasne moja.Stale ked mi niekto nieco napise tak sa menej bojim.No ja tiez dufam ze sa ta ranka nejako spoji a zahoji sa.Nekrvaca ani nic,uvidim co mi doki odpise.Dam vediet :-)

Inak ty si mala prsia aj pedtym take krasne zospodu pekne zaoblene.Ja som mala take dopredu vystupene.
Kazdy tyzden vidim maly rozdiel ako sa mi menia.
Neskor ked sa trosku usadia dam aj foto.

Luca123

Matik8

Ale ja mam pocit aj z mojich, ze vyzeraju ako anatomy. SU viac plnsie dole nez hore ale zatial mi to nevadi, praveze naopak. A som rada, ze su az do boku teda do sirky, to sa mi na babach tu pacilo, ze tak vytrcali akoby do bokov :)
Preto sa mi aj tvoje tak pacia lebo su skor ako anatomy...a zaroven plne.
Pokial ti doky dal ten a pas a zda sa ti to tak ho nos este. Sak si mylsim pisala, ze ti neprekaza, tak to vydrzis par dni este :)