Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Stela77

Arara
ten skafander je naozaj hrozny.Ja som si dala tabletku na spanie,po nej som zaspala aspon na par hodin,spala som vypodlozena troma vankusmi, dufam ze toto trpenie nam prinesie to po com sme tuzili :)

arara

ahoj stela

no vcera som bola hrdinka, ale vecer sa to zhorsilo a noc bola hrozna, nevedela som najst polohu, chrbat bolel, tak som si dala aspon paralen a zaspala na chvilu. stale chodim ako robokop.)ked si obleciem nieco na seba ten tvar podprdy sa mi vobec nepaci.( tie svy su zvlnene.

Stela77

Arara,Nena,lluciaa1121 a vsetky po...
Ahojte,kocky prsatice...gratulujem Vam!Ako sa mate? U mna bol pondelok najhorsi,teraz citim,ze lavy ma viac boli,ale hlavne chrbtica,frcim na flectore,ale som rada,ze to mam uz za sebou a neviem sa dockat kedy ich uvidim.Drzkajte sa!

queen

Martina210
Aj ja som to zistila 10 dni po vybrati stehov, ked mi to odstranoval, bola som 5 týždňov po opke. Nedas foto aj do galerky? Ja tam tie moje mám ...

Martina210

queen

Moja, lenže ja mám už tyzden stehy vybraté.Normálne nemôžem kvôli tomu spať.Ako chápem trocha hnisu z jednej jazvicky, to je ok.Ja len nechápem ako sa mohol otvoriť steh.Nič nedviham, ruky iba do polky, setrim sa jak blázon, a naraz toto????
Ja sa bojím toho, neviem či to nebolo menšie a sa to nezačalo párať, lebo ja mám necitlivy prsnik v okolí tych stehov a necítim nič.Prsia mám ok, nič má neboli.

Uvidím čo mi doki nato odpise.Ked bude treba nanovo presit, nemám na výber, musím ísť :-((((((

Luca123

Matik8

tak musim povedat, ze som spokojna sama. SOm zvedava ake to bude casom a kedy sa konecne uz rozhybem ako predtym. Strasne mi vrzga v pri pazuche smerom k prsu a neviem ci je to tym,ze s tym konecne poriadne zacinam hybat alebo ten silikon tam tak ,,zblnka" nechapem sakris :)

Uz som poslala foto :)

Silvia2903

Vikusik99
dreny som nemala, že vraj som mala dobrú zrážanlivosť krvi a necievkovali ma. Teš sa na ten deň, lebo budeš určite v pohode a spokojná. Nemala som vôbec bolesti, lebo od rána do rána mi dávali infúzie a proti bolesti. Tak veľmi pekný pocit len. :-)

matik8

Luca123

Konecne pocit cistoty ze :)
Supy budu urcite . Ten ps neviem ale tak ked ti vravel tak ozaj nemusis mne povedal hned ze este na noc lebo to mam este hore on ze to sa mi stlci ked to zide dole a ze vystupia do predu este. Ale urcite ti neuskodi ak mas pocit tak si ho daj na noc alebo cez den ked budes domka :) ja som ho mala v noci a uz ma ani tak netlacil skoro som ho necitila :)

Luca123

Tak holky, mam to za sebou...sprska, vlasky umyte, vysusene, oholena, skafac uz suchy, a dokonca aj deodorant konecne na sebe :)
Su velike ale som stastna, dufam bdue vsetko ok.
Nejde mi do hlavy,ze uz nemusim ten pas nosit, dnes si ho nedam ale pak asi sem tam ano...vravel ze nemusim.
Po celom dnesnom prani,vybalovani,umyvani ma zas tak poboilievaju....
uz sa tesim na draheho, podla foto pisal,ze su riadne supy :)
Idem dat foto, je tak nic moc ale nech apson mate :)