Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Menndy

to ti mesiac ubehne akp voda...ja som sa nenazdala a uz ide dole skafac a tie mega bolsti uz dufam uplne za mnoi. Do ZV sa tes...super personal,naozaj pekna cista a vonava klinika. Posrandujete a bude ti tam fajn.
ja som isla v den a dosla som presne nacas a aj tak som cakala na izbe este 3 hod lebo boli baby predomnou. Takze toho sa neboj...

titten

predpokladm,ze vacsina tychto.plastickych su novsie a nie tie stare smradlave nemocnice...hento meppznam.
Ja som isla ked prsa tak len Dr. Cerven a bola som na jednej kpnzultacke v BB a pak opka v ZV.

Titten

Samozrejme som bola smutna, ze u Cervena mi dali konzultacku az na posledny novembrovy den.
To by som aj prezila, keby operacia bola u neho v dohladne, ale vraj uz teraz pomaly ani na 2014 nema termin naopku, tak zas vyse roka caka medzi konzultackou a opkou sa mi zda prilis dlho a nie vhodne. To sa mozu aj veci pomenit

Titten

Luca 123,

no zajtra idem konzultovat sem:
www.lmclinic.sk

Ale idem tam kvoli MUDr. Marsalovi, ak by sa mi pozdavala konzultacka, tak kludne ak nie tam, tak dojdem aj do Euroclinic do TT, kde tiez robi, alebo uvidim, co povie na ten pruh, to by asi sa muselo v nemocke robit, aby aj chirurg dosiel, tak som nasla, ze zvykne aj v Ruzinove operovat. Neviem, nakolko je co z netu aktualne, lebo ved aj o Cervenovi stale sa pise, ze robi v IEM obcas a uz nerobi v PK vobec

menndy

Luca 123, matik8
ahojky, sledujem tu vase prispevky a vidime ze sa pekne uz obe zotavujete..:) som velmi rada a silno drzim palce aby bolo vsetko fajn.. ja o mesiac o takomto case budem mat uz po... veru som uz netrpezliva

Luca 123
pekne si napisala o tom domceku:) tak teda sa nemam coho bat..

inac kocky vy ste tam vsetko dosli v ten isty den?lebo ja idem pravdepodobne prva.. a asi nebudem riskovat.. chcela by som dojst den vopred.. neviete poradit nejake ubytko?

Titten

inak ja uz vyberam aj outfit na prichod domov s didinami.
Nemala som nic na zips ani gombiky a kedze treba nieco, co nejde cez hlavu, taketo cosi som si v gate kupila:

www.google.sk

Luca123

Titten

a kam.ides? Lebo ja som nemala z nicoho obavu iba z nemocnice a infuzie. Ale ak ides do ZV,tak to je krasny vonavy domcek. Fakt pekna klinila a ziadna hnusna nemocnica...tam mi bolo uplne jedno,ze tam lezim...:)

Titten

juj, tiez to tu velmi s vami prezivam a dufam, ze coskoro uz aj ja budem o skafandri pisat. Pre mna je hlavne zobudit sa z narkozy a vlastne odhrabat sa aj domov, ja moc nemocky a zariadenia nemusim, mam z toho taky zly pocit.

Titten

smejo 251,

a kolko nacenili akoze za ten pruh?
Lebo zajtra ma caka konzultacia u Marsala, velmi sa tesim, dnes mi aj volali z kliniky, ci termin plati a ci pridem, ze bude to vraj hodinova konzultacka, tak dufam, ze aj implose uz nejake skusit dostanem. Spytam sa aj na ten pruh, ci to treba robit, ked nemam s tym problem a teda co by to stalo a ci sa to da aj naraz....

Dievcata a ked ste isli na konzultacku, tak ako sa tie implose skusaju? Mam si zbalit aj svoju motivacnu podprsenku sportovu Dcko, co som pocas kojenia nosila? Ci kam tie implose sa strkaju pri skusani? Alebo sa to len pridrziava?

Luca123

Matik8

Supis...mne drahy tiez skrabkaval troska...strasne ma to uvolnovalo,ked boleli takze len si ich nechaj obchytavat:) tak uz doma aj skusas vsetky tricka a tielka:)))
Tesism sa s tebou...
a aj na seba na zajtra. Lave ma stale boli ale hadam ppvie,ze je ok.
A ty uz zdvihnes.tak,ze si.cop urobis? alebo cez hlavu tricko? Lebo ja este ne...boli to a aj sa bojim