Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Britney
Ja mam detske centrum a teda ona je moj zamestnanec.teda kym su deti v skolke taak robi a potom ide ku mne.je u mna casto aj s dcerou.ale ak chces mozem ti dohoddit jednu pani co chodi robit ku mne do jasliciek.
Inak baby som si dnes skusala podpiru 75C a je mi mala.bola bez vystuze s kosticou.tak som zvedava ake podpiry si budem kupovat.

Luca123

Matik8

no ja zatial nemam nic kupene, len mamca ma nejake kvapky od bolesti doma, tak musim vyzistit, ci s vobec mozu kombinovat s antikou...ale inak to budem ais pak riesit....
alebo este zajtra.
Inak nejaka holka pisala, ze pak je problem cvicit brusaky ale to nechapem preco, ved uz len po opke ich posilujes :D

matik8

Luca

Neboj pri vstavani z postele a zapojeni brusnych svalov sa to vykrmovanie stratí :) aj u nas dnes bola mamca naplnila chladnicku a ja neviem preco ale od kedy som prisla by som stale jedla...

Vies co vravel ze mozme to a to od bolesti, ale nejako som to dobre nevnimala lebo viem ze velmi efektivny je flektor praskovy takze ten som uz mala pripraveny doma...aj stilnox mam pripraveny to je na spanie ale to len keby nahodou som nevedela zaspat.. Pred cestou ti pichne infuzku sestricka a da do nej nieco od bolesti teda ak budes chciet volaco pred cestou. Ani neviemco mi kvapkalo lebo som to nepoznala ale vraj ze nieco s paralenom.

Luca123

Matik8

no kedze ja som s priatelom vyse dvoch rokov a zijeme spolu, tak chcem aby si praveze oddychol. Teba chapem, ze sa budete spolu tesit :) Ja si viac oddychnem pri mamce tentokrat a ta sa tesi, ze s amoze starat, lebo uz dlho ma nemala doma nastarosti :) To zas bdue vykrmovania :(

Oki vezmem, som sa ta cchela na to pytat, ze ako si zvladla cestu domov.
Aj ti lekar odporucal nieco od bolesti alebo nieco na tie stehy alebo tak, ci vobec?

matik8

Luca123
Heh no keby aj mna niekto tocil tiez by som sa vyhviezdovala :)) na mna moj prave kukal s tym ze cakal ze sa budem opustat :D ale tak je nastaveny ze mi pomoze keby som potrebovala lebo spolu zijeme uz par tyzdnov tak ja som aj chcela byt pri nom a on hned ze sa bude starat o mna a myslel ze budem fnukat :) tak je taky vykolajeny :D Akurat ze ked bude v robote tak budem sama.

Este som ti chcela poradit ze ak mas taky nejaky velky vankus tvrdsi tak si ho ziber na cestu domov, ja som si ho dala pod seba a lepsie sa mi sedelo po ceste domov . Nebolo to take tvrde a aj ked bol nejaky kopcek alebo nieco ma to tak nebolelo.

Luca123

Matik8

Ok, dobros...lebo vies frajer si zo mna utahoval, ci sa aj ja namalujem ako Plackova aby som dobre vyzerala pred lekarmi ale bola som v tom, ze idem nenalicena a budem tak ais cely tyden. ALe ma spochbynil a chcela som len evdiet ako chodia baby :)

Ja idem po opke k mamine, ta ma volno tak sa chce starat o mna. Aspon pridem za priatelom uz preliecena, bez stehov a okupana :)))

matik8

Luca

Tak ja som sla az na 16:00 ale nelicila som sa vobec ja by som bola rano cela rozmazana a tak. A i tak som nikde nesla len tam :) vlasy som si zopla tam do vrkocu ale dnes mi ich priatel znova robil lebo som bola ako strasiak z toho lezania. A zase som. Aj uz rozmyslam ze o par dni zajdem kadernicke nech mi umyje ked uz mi bude uplne dobre lebo nechcem moc namahat ruky fenovanim a tak. On aj povedal ze od pasa dole umyt v pohode a hlavu nehat na kadernicku kludne :)

Pisem to tak preto lebo z toho mam aj taky super zazivny pocit..tak kazdy znasǎe bolest inak ale alko vravis ides stym dotoho ze to vydrzis..akurat co ma tak najviac tahalo je ten pas ale rano mi ho trosku povolil.

BritneyBitch

Smejo251

Ahoj, pisala som ti ráno, napadlo ma, či sa neopytas tvojej opatrovateľky, ci by neprisla na tyzden potom ku mne? Hladam aj ine moznosti, ale urcite budem niekoho potrebovat, aby sa aspon od rana do vecera staral o maleho..
Dakujem

Luca123

Matik8

ty to pises tak jednoducho a zazivne, ze sa strasne tesim a opada zo mna ta trocha strachu, co ma zacala chytat...ale isto ho budem mat trosku ale to prejde.
To je super, ze ta tie ruciny nebolia tak, toho som sa asi najviac bala, bolsti v podpazusi a tak. ALe bolesti prs sa nebojim, pretoze som si to s vybrala a idem s tym do toho....

Urcite budem este pisat. Dnes by som sa sla najradsej balit ale necham si to pekne na zajtra vecer :) este mala hlupa otazka...aj si bola nalicena, ci si isla z domu s tym, ze aj tak bdues stale v posteli :)))