Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

Ahoj ketrinka.
My sme lezali spolu na izbe tak predsa si nasla forum.. bola som na teba zvedava hlavne na tu velkost ze co a ako a som rada ze si spokjna:-)
Posli fotku prs bez tvare s popisom ake mas implose na galeria@zoznam.sk a dostanes vsetky infosky.

smejo251

Dievcata pomooooc!
No bolesti zmizli som uz v podstate ok aj ruky dvihnem pokial potrebuje aj sa sama obleciem aj vsetko ale....
Jeden prsnik mam ovela ovela vacsi.poslem zajtra foto a uvidite.je sice pravda ze ma sem tam tento ani nie ze boli ale viac ho citim a
Le.preco je ovela viac vacsii?to aj vy ste ho mali akoze tak dlho opuchnuty lebo mne sa to uz zda dlho.
Dakujem

bibi13

Nela som velmi rada, ze si ok, a ze si sa na nas len vyprdla..;))))))

Matulka

Aj ja tebe prajem, aby opka a aj rekon. dopadli super.. musis mi opisat ako vyzeras, aby som ta aspon pozdravilaa zazelala vela stastia..;)

skoricka

angie

dakujem, si uzasna :)) nie, nekupila som este tu pasku, neviem kde ju mam zohnat, ale uz som pisala doktorovi :)

Majka

no pozri moja, aj mne po polroku sa zosunul dole, ale tak podla mna stale hrozi nejake riziko, ci schudnes, ci priberies, myslim si, ze tie nase prsia sa este budu menit :/ a kde mas vlnenie? zospodu? Ja chvalabohu nemam, len jeden mam nizsie ako druhy...

katica0903

ahojte,mna by tiez zaujimalo kde si viem pozriet fotky pred a po opke,tiez by som chcela pridat aj svoje fotky pred operaciou,zvazujem gulate alebo anatomicke,zaroven aj aku znacku si zvolit silikonov.

Majka1910

Babule prosim vas moze sa implos takmer po roku posunut? Sa mi nejak zda ze m prsia akosi dalej od seba. A dnes som aj spozorovala akokeby vlnenie na jednom, ties z vnutornej strany. To sa mi mode as tread robit? :(

Ketrinka

dobry den, chcela by som sa opytat, kde a ako je mozne si prezerat fotky pred a po operacii.
ja uz to mam tiez za sebou, 1.tyzden a uplne v pohode, uz normalne 3.den som fungovala, bola na prechadzke aj ked ma to vycerpalo, no nemam bolesti, iba ma stipu a svrbia obcas jazvy. 22.4 idem na kontrolu a konecne si ich uvidim. :-)
svoje som mala uz po kojeni, dost koze asi velkost 75/B a implantaty mam anatomicke TMF 3, 545ml. Myslela som ti, ze to budu bomby, no vyzera to byt v pohode, uz som si aj skusala oblecenie a vsetko mi sedi okrem jednej kosele.
Zverila som sa do najlepsich ruk odbornika a nechala to na nom, Mudr.Cerven z BB. Cestovala som za nim z BA.
Rada by som si pozrela nejake fotky podobnych prs, ako mam ja, teda ako som mala, nesla som z maleho pevneho zakladu, mala som nejaky zaklad + koza.
A tiez ma zaujima, co ma caka este a comu sa budem musiet vyvarovat, aby som si to nepokazila, napr.pri opalovani.

Dakujem pekne za info. Pekny vecer vsetkym. :-)

Jany7543

No ahojte kočandy :)) tak dneska som bola u toho Mládeka na konzultačku a som hotovááá !!! Bože on je mladý,krásny,úžasný a ja ho chcem :D Ale nieee ale fakt odporúčam :))) Mala som trošku stresy priznávam ked som vystúpila z auta pred Avelane , že načo som sa to ja dala , ale ako náhle som vošla do jeho ambulancie všetko zo mňa opadlo....
Bola som tam len nejakú polhodku lebo podstate všetko čo som potrebovala som sa už dočítala tu ...
Povedala som mu že chcem mať čo najväčšie ... pomeral ma a povedal ze 330ml ale to som len na neho kukla že nie nehrozíí ja chcem aspon 400ml az 450ml ... no ale povedal že potom anatomy musia byť ked nechcem dva pomaranče kedže nemam vela tuku na hrudniku .... tak sme sa dohodli na mentoroch vysoký profil 390 az 440ml uvidi pri opke , cena komplet 3150€ :-/ co je dost ale tak co uz , anatomy su stale drahsie .... ale tak verim ze mi to urobi perfektne :) Opku mam az 12.6. lebo daval mi termin aj na maj 22.-heho , ale to mi nevyhovovaloo ... takže už sa tešíím,lebo doki je fakt super ;-)