Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Vyberanie dreenov neboli je to akoze trochu neprijemne ked citite ako z vas niekto vytahuje nejaky kablik :-)))

Chcem sa opytat vcera som uz celkom citila pekne prsicka a dnes od rana ich mam ztrasne napnute je to v poriadku?
A este mali ste aJ vy take rana ze sa velmi tazko vstavalo lebo prasia tahali?

ewel007

Jany

Ja som mala konz u dr Cervena a vobec mi nevadila vzdialenost v NR do BB len som nechcela tolko cakat,dolezite je aky dojem na teba dr spravi a ci budes spokojna,aby si mu 100% doverovala,predsa len to je niemaly zakrok :-)

Jany7543

Matka872

A to vyberanie drenov ako ? Bolelo veľmi ? A dneska už ideš domov ? Či už si domka? jooj tak len nech ťa tá bolesť čím skôr prejdeee :)

Matka872

BritneyBitch

No zvladala som to do vcera.Dneska ked som sa zobudila ráno chytil má neskutocny kŕč v ľavom prsku zhora.Dneska mám dosť silné bolesti, tlak v hornej časti, asi čo mi dreny vyberal.
A mám 450 ml mentor VP okrúhle kohezivita I.

ewel007

So.nicka

Ja som si ho tiez vybrala na zaklade odporucania mojej dobrej znamej a este mi dobre padlo,ze to mam tiez cca 45min od domu :-)
Co sa tyka velkosti,urcite ti velmi dobre poradi,pretoze na kazdej vyzera rovnaky implos inak a taktiez zaklad je dolezity a teda skus crnk ci nemaju volne na skorsiu konz. ja som tiez tak volala lebo bola vtedy v avelane dovca :-)

Jany7543

Ewelka

a ako je to s kontrolami po Opke? Operácia , potom kedy je vybratie stehov? A potom je kedy najbližšia kontrola?

barbora10

kosta123

ty mozes mat krasne prsia aj pri anatomickych.ono velmi zalezi aj od tvojho zakladu,cize pre teba nemusia byt gulate dobra volba,dokonca uplne zla volba.to treba doverovat doktorovi,lebo to len on vie,ktory implnatat je pre teba najvhodnejsi a to sa tyka aj velkosti.niektorym 500ml spravi velke neprirodzene prsia a inej krasny prirodzeny dekolt.jedine co ti mozem poradit,je to,dobre zvazit doktora.musim mu plne doverovat!!!