Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

Acerka do leta sa este stihas dat kludne dokopy. Ak neplanujes babo najblizsi rok tak chod do toho. Ja tie budem musietaskovat-mam 3 dni po. Ale so satkami to pojde v pohode

Baby co mate po a rez pod pazuchou. Ako ste fungovalu?myslim umyvanie a prelepovali ste jazvu alebo niecim madtili pripadne ste pouzivali repik???bo tym ze mam ten pas nad prsiami a este mam pod tym pasom vatu tak fakt neviem co a ako robit.ide mi hlavne o jazvicky pod pazuchou bo ma to dost taha rada by som im nejako pomohla sa zahojit. Na stehy idem az o 9dni...

queen

Acerka
Mám 33 rokov, ale prve silikony som si dala ked som mala 27 rokov a nemala som deti. Mala som ich pod zlazou. Po 2 rokoch som otehotnela. Rok som kojila a ked mal syn 11 mesiacov som uz bola 2.x tehotná, nasledoval další rok kojenia... No a toto všetko sa u mna dost podpísalo na prsiach, zostali mi 2 parene buchty :-). Implantaty poklesli, podľa mna sa mi zlaza zmensila na minimum. Takze ja som bola teraz na výmene .
Dr. Mladek na mna urobil veľmi dobrý dojem, či uz ako lekar ale aj človek. Tak isto aj klinika a ostatny personál.
Nevahaj uz toľko a zavolaj mu ;-)
Kľudne sa pytaj, ked ešte niečo ... ;-)

bimbi

Angie77
ahoj moja, ty si odkial, nie nahodou z Ba? Rada by som ta spoznala osobne, aj ja mam postihnute dietatko, myslim ze by sme sa mali o com porozpravat..
Lilabmw
No to bola aka nahodicka v tom fitku, ze? Ja som ta spoznala hlavne tvar z tych fotiek co ste zavesili na Fb a tam kvoli tomu ze tvoje telo a kerky mam uz nakukane odtialto :))) krasnu postavicku mas fakt!!!

bimbi

Ahojte babulky
Dlhsie som tu nebola, tusim moj rekord, lebo ja som zavisla na tomto fore :) ale neodolala som a aj tak som spatne docitala co ste popisali
Smejko, Mishka, Misaa a ostatne co ste po opke blahozelam k novym pokladom, skore zahojenie a vela radosti z prsiek vam zelam
Barborka, Xantipa
Som rada ze ste opat prisli sem na forum aj po dlhsej pauze, myslela som ze uz len ja z tych starych bab sem chodim..
Barborka, prska mas krasne po kojeni, a planujes ist do vacsich?
Acerka
Teba mi bolo luto v tom decembri ako si ochorela a nic z zoho nebolo, moja ja na tvojom mieste by som hned v pondelok utekala za mladekom, ked ho poznas nech ti da cim skor termin, vobec nestresuj s tym oblecenim,, neboj sa da sa to zamaskovat, uz teraz pred opkou zacni nosit satku al salik nejaky pekny si kup a zacni ho stale nosit, povedz kolegyniam ze si sa donho zamilovala aby si potom ked ho zrazu zacnes nosit nebola napadna.. Inak este bude vela dazdivych dni, na saka neboj to schovas, kvoli tomu necakaj az na jesen, ved aj v septembri este moze byt teplo.. A kup si take rolaciky s kratkym rukavom a kosele su v pohode, hlavne chod na to!

stember

Acerka
Urcite to nejako zamaskujes toho sa neboj ...a co sa tyka tej prace tak ja by som bola schopna ist do prace tak na 10 den ...vtedy mi bolo uz naozaj lepsie.
A co sa tyka veku...ja mam tiez 32 rokov a odhodlala som sa az teraz sice 1 dietatko mam...ale za takych 3 roky by sme este 1 dietatko chceli.
Chod do toho a urcite neolutujes....

smejo251

Acerka
Dakujem pekne.no da sa ale budes musiet nosit ku kosielkam aj nejake saatky alebo saliky lebo je dost vysoko a hrhbe ramienka maju.
A praca?no ja som dnes 4den lo a e iem si predstavit ist do prace.lavyprsnik ma dost velmi boli a nespavam dobre len s tabletkou aj to max 6hodin.

acerka8

QUEEN,
Chcem sa opýtať aký dojem urobil dr . Mladek na teba. Ja som už s tých silikonov hotová už ani sama neviem co chcem. Ak sa môžem opýtať ty máš koľko rokov a máš aj deticky ? Lebo ja mám 34 r . A nemám ešte deti, tak teraz tak rozmyslam
ci to nebude nezodpovedné, vieš každý mi len tlači aby som uz mala deti. Nechcem ťa záťažovat , len by som chcela vedie tvoj názor s iných babymi tu s Fóra ,či urobím dobre. V robote to nemôžem povedať tam je sama zavist. Mám stoho nervy, škoda že mi to nevyšlo v decembri už som mohla mat pokoj. A preto sa bojom či tu podprsenku utajim ach ach. Potrebujem sa už rýchlo rozhodnúť aby som mohla cez týždeň volať dr . Mladíka. Keď budeš mat čas nápis.

mravcadlo1

Ahojte kočky mám na vás otázočku tie moje sú už 4 mesiace po opke a podla mna su stále dosť vysoko hore objem a dole chýba ked som pýsala doktorke že čo sa stým dá robiť tak mi napísala že buď rez okolo bradavky a prebytočnú kožu preč alebo ešte raz rezať po prsiami a posunúť implantát nižšie a za to chce 500 eur ale podla mňa je to dosť a mala hneď od začiatku vedieť ako vysoko treba implantát vložiť čo si o tom myslíte ako platiť zas 500 eur za mi zdá divné ked sú neni podla mojich predstáv a myslím si že ona urobila niekde chybu

silia

Silvia2903

noo veľmi sympatický a starostlivý doki :D

fotky, aby si mohla vidieť, musíš poslať najprv foto svojich prsíčok na galeria@zoznam.sk, a potom ti zajačik pošle všetky info a prístupy