Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Kosta

Ako ti tu pisu baby,urcite tak velky implos len pod zlazu nedavaj,onedlho by si musela podstupit reopku,dalsie prachy aj rizika,takze sa ukecat nenechaj,aj ked doki je od toho aby vedel co je pre teba najlepsie,toto fakt neni spravna volba,skus este Mladeka,on je zlaty a sikovny a uvidos,drzim palce ;-)

ewel007

Matka872

Ja som mala mentor s kohez. l a boli makke ako moje,aj dost rychlo zmekli :-)

Baby citali ste o Plackovej ? Vraj ma strasne bolesti aj krvny vron,hlavne,ze chcela ist po dvoch tyzdnoch od reopky fotit.

Female

Ahoj presne ako si to napisala,o tom zdvojenom prse,ta s clanku ma nieco ine..

Silvia2903

Ahojte. Ja som bola na zväčšenie prsníkov pred týždňom v Košiciach v Chirmede. Straaaaašne odporúčam, vynikajúci doktor pán Magdo a tiež úžasne milý personál. Pobyt a všetko na jednotku s hviezdičkou. Dala som si 430ml anatomicky tvarované pod sval a vyzerá to úžasne. Základ je to čo chcem napísať, že som sa strašne bála, lebo pôrod pred deviatimi rokmi som mala ťažký, ale vôbec som nečakala, že to bude bezbolestné. Ja som chrípku, pred pár mesiacmi zvládala oveľa horšie ako toto. Už po zobudení som sama vstala a išla na wc a celkovo som samostatná a najradšej by som všetko robila, lebo nemam žiadne bolesti, ale oddychujem, aby sa nič nestalo. Síce včera som bola na jeden deň v práci na odreagovanie sa a v pondelok už idem na dva dni. Strašne Chirmed odporúčam a nebojte sa ísť do toho, možno budete ten prípad ako ja, že namiesto trpenia od bolesti sa doma nudím :-). Silvia

barbora10

zuleko

ahoj.prave pozeram,ze uz mas po reopke.som to tu dlho nesledovala,tak som ani nevedela.ako sa mas a hlavne ako si teraz spokojna?teda,rozdiel je poriadny.aspon na foto to tak posobi:)mas ich krasne co sa tyka tvaru,taky by som brala,ale mensie na mna mensie:)

female

kosta
dr. siska patrí k tým lacnejším... je už starší, a preto preferuje konzervatívne metódy... tvoja kamoška platí viac, lebo má akoby 2 operácie v jednej... modeláciu aj zväčšenie...

female

quenn, mishka181
tá slečna z nového času má skôr iný problém... pred opkou mala zrejme prsia v tvare takých šulčekov - podobné typy pŕs majú afričanky - veľký dvorec, žlaza úzka v základe, no idúca dopredu... takže keď jej dali imploš bez modelácie, vzniklo tamto...
dvojité prsia sú akoby štyri obliny na hrudníku rozložené v priestore...