Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mishka181

question

jj, už som doma, bola som u dr. Fabryho a on nezvykne nechávat ženy po opke tam u nich...a mne osobne je takto tiež lepšie...priatel ma obskakuje, zlaý je ;)

smejo251

Misaa
Necvakla idem zase v utorok tak u cvaknem sme mali s doki zaujmavejsiu teme :-))) a ci sa paci?neviem z hore som ich len videla a pridu mi uplne prirodzene tak neviem ake budu ked budem stat.

kosta123

question - nie nie niesom fitness,chodím do posilky,cvičím ale nie súťažne,,on je proste zástanca pod žlazu,vysvetloval to tým že ked sa dajú pod sval tak že sval nato tlačí a može sa spraviť zdvojené prso.
Ako možno hej,,,keby si dám nejaké 300ml do mojich ovisákov ale ja chcem 500 aby sa to vyplnilo,tak nechápem.

lilabmw - jasné ja som mu hned povedala že pod žlazu isto nie,,,,,máme ešte prísť v auguste sa dohodnut na termíne,,,, tak 3000€ a 2.100 je sakra rozdiel.

quixx - ďakujem za reakciu,,,no ked im dal pod sval nechápem čo je taký zástanca pod žlazu teda,,,,,,asi stará škola alebo čo :))

HOLKY a ono sa to kedysi asi len pod žlazu robilo,že??

KTO JE TU PROSIM OD Dr.SISKU ????

Inak ešte máme konzultačku ku Dr.Mládekovi 23.4 do Trenčína ale počítam že tá cena sa bude zhodovať s Dr.Očenášom okolo 3.000€,uvidíme.

question

Mishka
Teba dnes operovali a uz si doma????
Inak tento tyzden ani jedna z nas nesla nad 400ml... teda tusim... taky nezvyk tu na fore:-)

mishka181

misaaa

ja som som sa postavila na váhu dnes ráno, potom opka - nič som nejedla, vypila asi 5 dc vody a tiež mám o 3 kg viac...dufajme len, že sa to rýchlo stratí...nie som najštihlejšia, nepotrebujem dalšie kilá navyše :))

ako si dnes na tom??? bolesti sú menšie??