Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Jany7543

Kočky včera som poslala mail aj s foto pred opkou na galerku , kolko trva kym dostanem pristup ? Lebo uz som velmi zvedava a chcem si vybrat ake by som chcela ja .... :-)) aj ked verím, že všetky ich máte peknučkéé ....:)

smejo251

dakujem dievcata.este mi povedzte asi som citila take brnenie v pavom prsniku ten ma boli odzaciatku viac to je velmi zle?

misaaa

Smejo

Mne pichli v nemocke 3x antibiotika, domov mi uz nedali iba od bolesti Flector rapid
Vydrz, ja sa dnes citim o nieco lepsie, vcera som mala aj ja kriticky den, ty si den po mne, bude lepsie uz zajtra uvidis!!! Drzim palceky

Iveta

Pozrela som si tvoje fotky a podla mna a toho co tu uz dlhsie citam a obzeram chod do tych 350ml
Tvojmu muzovi sa vtedy tvoje prsia pacili? Tak nevahaj
Aby si potom nebola smutna, ze ten objem nemas.

Susy1982

Smejo

Este par dni a a bude lepsie...asi mas nieco so zrazanlivostou ,kt.vycitala lekarka z predoper. ak ti to tak kazala.Zvycajne sa inekcie nepichaju po op...,iba ak je nieco so zrazanlivostou.ATb som mala ja...

M.i.r.u.s6

smejo
moja nejak vsetky sme mali ten treti den taky najhorsi a ja som brala iba nieco od bolesti nic ine tak nech ti je cim skor lesie a ak budes mat foto rada kuk drz sa:))

smejo251

Babiky moje najzlatsie...tak dnes je to trosicku horsie ako vcera ale hovoria mi doma ze preto lebo som vcera dost vela vstavala a lahala.pisala som ci ste aj vy brali nejake lieky lebo ja mam atb aj ascorutin a aescin a este si mam pichat 4dni tie injekcie na riedenie krvi.aj vy ste brali lieky a pichali si injekcie ci to len mne dali?dakujeeem za odpoved a drzte sa baby dnes idem na prevez tak budem pytat foto :-)))