Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nadranka

Iveta84

Ku komu máš ísť na operáciu? Osobne si myslím, že pokiaš chceš mať prsia ako po pôrode, pekné plné, tak potrebuješ väčšie implantáty, malý Ti to nedokáže vyplniť. Ja mám 400 ml okrúhle VP a sú to mini prsíčka pokiaľ nemám extra vystuženú podprsenku.

queen

Acerka
No pokial môžeš nosit trigovice alebo kosele ( nie obtiahnute veci ) tak sa to dá zamaskovat. Ale poziadaj radšej bledu farbu. A kedy máš termín?

kvet11

angie77, fufu

baby prajem všetko len to najlepšie hlavne veľa zdravíčka a veľa radostí s prsíčok :)) trošku som prešvihla čas ale aj to sa ráta :)))

novým ceckanam prajem rýchle uzdravenie a tie čo to majú už len za pár baby stres straste zo seba čo najrýchlejšie a len sa tešte lebo máte sa veru na čo tešiť :))

acerka8

Queen ahoj, ďakujem za info, takze to nebude vidieť? Chcem ísť k dr. Mladekovi, a chcela by som 375 ml, metor stredný profil aj to sa bojom či to nebude veľa. Takúto veľkosť mi v decembri navrhol Ocenas ale pre chorobu som musela zrušiť opku. Pre mna bol december ideálny ale čo už dostala som chrípku a bolo po opke. A momentálne sa mi vykytol v práci kľudne režim tak by som to chcela využiť ale strašne sa bojom a hlavne toho že to bude teraz vidieť.

queen

Acerka
Ku komu ideš ? Ja mám čiernu podprdu čo má ramienka na suché zipsy a tá sa mi teda dá zamaskovat akurát pod trigovicou alebo koselou. Ak sa dá, určite si poziadaj aspoň o bielu alebo telovu farbu.

acerka8

Barbora10,
Ďakujem veľmi pekne. Podľa tvojej skúsenosti to nebude vidieť ? A nemohla by si mi poslať foto ak máš. Viem že ty máš už dávno po pole a musím povedať, že ich máš nádherne aj po kojeni. Ešte sa vrátim k tej podprsenku, chcela by som značku silikonov metor a k ním sú take zvláštne podprsenku ako keby boli na ramenach suché zipsy tak preto mám take obavy, chcem to v práci utajit :)
A posledná otazocka za ako dlho budem môcť ísť do práce robím v kancelárii. Ďakujem ti za ochotu.