Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

bobcatko173 podla mna je vacsi benefit, ked ti prsia vyzeraju prirodzenejsie, aspon ja som nadobudla ten pocit. tiez mam prsia skor mensie a prirodzenejsie posobiace a riesila som, ci by nevyzeralo lepsie, keby som mala vacsie implantaty. ale ked si dam napr. push up, tak ich mam mega a ked na to nemam naladu, som zase "prirodzena":) takisto som stretla dve zname, ktore maju velmi zjavne nove prsia a mne by napriklad toto vadilo, keby mi ludia skor ako do tvare pozerali na hrudnik, co to tam mam:)

bittersweet

LiluM3 kludne chod do 360ml ked mozes, zalezi po com tuzis. inak u dr paliatku sa mozes dohotnut na tom, ze budem mat k operacii pripravene obe velkosti, dokonca ze ti pocas operacie vyskusa, co ti sadne lepsie.

bobcatko173

anna.m

ahoj pridam potom ked tak :) ako oni by boli velke - lebo kamoska ma 360 ale vys.profil a ma fakt bomby.. ja mam stredny profil a neurobilo mi to velky objem a preto ma to dost trapi..ale vyzraju krasne prirodzene, aj vo vystrihu, nik mi nepovie, ze su to silikony...cize na druhej strane som rada.. ja sama uz neviem, ale to je presne tak, vzdy budeme uz chciet vacsie..no uvidime este casom o par mesiacov ake budu :)ale isto ist do vacsich, aj ja som mala..co uz.. ale stoji to za to!!

bobcatko173

LiluM3

chod do 360ML.. ja mam 360 a velmi lutujem, ze som nesla do vacsich.. totiz my sme sa bavili o 360 a 390 nakoniec sme ostali na 360 a stve ma to..a to som 7t po opke... takze si daj max co to da.. ja uvazujem o reapke iked urcite najskor o 2roky ale viem ze do toho pojdem znova..

henulka33

ahoj, ako? spokojna ? prska posluchaju ? :))

anna.m

henulka33
mas pekne prirodzene prsia. kedy si bola na OP,aj sa ti casom trocha zmensili,odpuchli? ja by som chcela trochu vacsie ako mas ty, okolo 350-400ml

LiluM3

Ahoj ženy,

no mne sa síce pomaly, ale isto blíži opka a začínam váhať, či predsalen nepojdem do 360ml. Dr. mi odporučil buď 330ml alebo 360ml, nakoniec sme ostali pri 330 ale keďže chcem mať pekné plné prsia, tak to asi risknem. Myslíte, že že je medzi týmito dvomi velkosťami nejaký rapidny rozdiel? Bojím sa totiž, že ako vela z vás, aj ja budem lutovať že som nešla do väčších. Ak ste aj vy váhali a nevedeli sa rozhodnúť, budem rada aj mi napíšete svoj názor atd.
Díkes :)