Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Misaa
Ono tie prsia po celej noci lezania budu bývať ráno ako 2 kamene...nepríjemne. A pre mna bol 2-3 den asi najhorsi. Daj niečo od bolesti a oddychuj :-)

Susy1982

Missa
je to normalne,ale radsej do vybratia stehov nerozopinaj pooperac. podrp.,lebo tym podporis opuch,ten tlak na prsia musi byt nepretrzity.Ani prsia nesprchuj aby sa rany neromocili a neinfikovali sa.Na bolest uzi liek ,a hlavne sa setri a nic s rukami nerob,nedvihaj a ked tak pomaly a opatrne

misaaa

Baby, prosim vas, som druhy den po opke a v noci mi tie prsia v skafandri opuchli, je to normalne?
Vcera neboli ani tak bolave na dotyk ako dnes...
Je to ok?

Luca123

Question

urcite cerven....bez zavahania poradi a ty nebudes mat chut to menit :) ja som z neho nadsena ako z lekara a aj cloveka a to som ani na opke este nebola...