Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

misaa.

super ze uz si doma, tak sa daj rychlo dokopy a tej cesty sa bojim aj ja, asi zvolim radsej dlhsiu cestu ale po dialnici ako tie vymole na velkom poli...
a ano zajtra ja, ale ja idem pod noz az o 18..
a zatial si poctivo zamestnavam msel vselicim inym

juj smejo uz aj pises??sikulka:)

angie

inakenzymy mi este nedorazili, dufam, ze coskoro dorazia..

a zda sa mi ze nela7 pisala ze pila harmancekovy caj na podporu liecenia, ci aky???

bibi13

Misaa Smejo

Velka gratulacia.. tiiisko zavidim.. samozrejme v dobrom.. aj ja uz pomaly odratavam.. a ratam kazdu blbost.. napr. zajtra dostanem predposledne kramy pred opkou.. xixi..

misaaa

Smejoo no super! Gratulujem! A aka si sikovna ze uz aj pises!
A kolkatky ti nakoniec dala?
Ja uz som doma, cesta hrozna, citila som kazdy hrbol ....
Cizim ako mi to cele opuchlo, ale verim ze je to docasne!

Este zajtra Question ze?

kika_1512

Ahojte baby, potrebujem poradit o mesiac a pol ma caka operacia prs - mam dilemu ci zvolit okruhle alebo anatomicke implantaty a objem, tu sa rozhodujem medzi 370 a 410, mam 55 kg, tych vacsich sa bojim ze ma bude bolievat chrbtica.
dakujem
Kika

smejo251

Uz s baby.bolia ciciky ale da sa len hybay sa mi neda a zimnicu som mala strasnu.ciciky ani tak nebolia ako hrudnik