Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

xantipa163

M.i.r.u.s6
Mam,su tam prsia po vybrati 150ml implantatov po 15 rokoch spod zlazy, takze tak to nejak vyzera, ked tam nieco bolo a potom nie je. A potom dalsie fotky po vlozeni 350ml implosov uz pod sval.

Luca123

Holky,ked uz sa tu riesia pohyby a tak,tak ako ste to.mali so sofrrovanim.Bol problem? Po akom case sa vam dalo? Co pas? Netlacil vas? Prepoadamm,ze po opke budem mat nejaky papier,ze sa nemusim cestu dom zapasat ale co tak po tydni,dalo sa? Alebo ste to riskli,ze ak zasta ia,ujazete preco nemate pas?:)))

smejo251

M.i.r.u.s
Mam xvoch drobcov.jeden chalan 3roky a babu 2 rocnu tak bez pestunkz si too neviem predstavit v takom stave v akom budem.ako si t myslela s fajcenim ze to vydrzim ci ze sa mi nic nestane???

smejo251

Baby dakujem..ja budem mat cely mesiac po opke pestunku doma tak nemusim nic robit ale aspon poobliekat sa chcem sama no.s tym skakanim na stolicku no uvidim jak mi pupok dovoli ale snad pohoxa ved aj tak tu sama nebudem...a posledne tri dni fajcim len 3cigy a dnes chcem len 2 zajtra aji jednu a v utorok tiez aji jednu.myslim ze to bude tqk v pohodicke.

olivka21

Angie
Ty si taka dobra víla tohoto fóra :)

Smejo
ja som napr.dvihala ruky ug na druhy den v pohode,strasne rychli som fungovala a co sa tyka toho zihrievania v mikrovlnke,prisun si stolicku a vylez na nu,ja som ziez tak robila. Aj ked som z mycky ukladala riad do polic vrchnych

angie77

smejo251

jedna rada baby, v hlave nech vám svieti stop na všetky prudké pohyby, prudké dvíhanie rúk a spávanie na boku po dobu 4 Týžňov, toľko je potrebné aby sa ten silikon ako tak prirástol...takže aj ked sa budete obliekat cez hlavu, ono to pojde už po pár dňoch , ale musíte robiť pomalé pohyby nie rýchle a prudké...to isté police v kuchyni, môžete sa tam načiahnuť, ale zase nie naraz rýchly pohyb...do 4 týždnov si na to všetko treba dávat velký pozor, takisto na ťahy a tlačenie rukami napr, vysávanie, žehlenie...len nech sa naši mužíci zatrénujú :)) tak je mi jasné ked máte malé detúrence že to nejde tak jednoducho nerobiť, ale aj ked už musíte, robte to pomaly nie rýchlo :)myslite na to že to nestálo málo penazí ale hlavne bola by škoda si spôsobiť problémy a pokaziť zfravie len kôli pár dňom netrpezlivosti a neposednosti :)

M.i.r.u.s6

smejo
poklad uz len ma zakopat alebo vykopat:))
no ja som 5dni pred a 5 po nefajcila ako nem mam s tym problem ale v ten den by som asi nem riesila ved tolko vydrzis:))