Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Ivava

Ja som si po prvej opke tiez necitila cele prsko,a bolo to 6 mesiacou od opky,takze tak,teraz druhykrat,som 6 t od reopky a lavy necitim vobec a pravy minimalne,snad to.chce len cas a nehovorim len o bradavkach ale celom prsku,uvidime :-)

ivava

Smejko
ja som prestala fajcit tyzden pred opkou a nefajcim uz 4mesiace...ale ja som nebola az taky tuhy fajciar...
Baby
po 4mesiacoch mam este pocit ze si ich moc dobre necitim na urcitych miestach je to normalne???

kosta123

-lilabmw-

Fakt,tak super,ide ti to páradne,,,,teda podľa foto super postava! Môj muž je kulturista pripravuje sa teraz na 2 sutaže,na MSR do Žiliny a do Rakúska.
Aj mne dosť pomohol schudnúť,po pôrode som dala dole 20kg. Takže aj toto je dôvod mojej opky,,kedže sú "vykojené" a "vyždýmané" z cvičenia :)
Držím ti palce aby si to dotiahla až na pódium. Ja to úplne žeriem,,,,ale čo je moja smola je to,že nemám pevnú vôľu.A ja budem radšej každý deň v posilke dreť 3 hodiny,,,,ale v strave to už je horšie.
Neznášam pravidlá a proste ked mám na niečo chuť tak to chcem! :)) ale muž mi pomáha nasmerovať ma tým správnym smerom.

lilabmw

kosta123

dakujem krasne :-) no ano venujem sa fitnessu ale zatial len amatersky ale je v plane aj sutazne ale mam co robit este, skoda ze som nezacala skor ale nikdy nieje neskoro na zmenu..:-)

bibi13

Queen

Dakujem si zlaticko.. este som sa v druhom prispevku nieco pytala.. ohladom tej podprdy a kupania..

Arara

Musis tu prispievat a potom poslat mail zajacikovi s tvojou foto prs bez tvare.. ona ti posle dalsie instrukcie.. baby ti urcite napisu ten mail, ja si ho teraz nepamatam..

kosta123

-lilabmw-
Ty koky iná kosť :) robíš fitness alebo niečo také ?keď máš prvé foto v takých pekných plavkách??