Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mishka181

galeria:

prispievam sem už dlhšie a aj foto spolu s nickom som poslala na daný email..no doteraz nič...a je to už asi mesiac...tak ja už neviem :)

galeria

mishka181
ak sa chceš dostať do galérie,tak naskôr musíš prispievať tu na fóre a potom poslať fotku tvojích pŕs spolu s nickom,ktorý tu používaš na galeria@zoznam.sk
A ostatné sa dozvieš v maily.

mishka181

Almette, ďakujem za info...neviem si síce predstaviť, ako budem fungovat bez nechtov, už som naučená za tie roky, ale tak čo musí byť, to musí :)

monikasss

Nela7

ja už od tretieho mesiaca spávam na bruchu ale vôbec to neni pohodlné, silikony tlačia a je to nepríjemné takže sa snažím mať vysoko hlavu a aj tak sa podopieram rukami, samozrejme tie mi zasa trnú. Myslím že na rovnej podložke sa už normálne nikdy nevyspíme.
Čo už parádo trp :D

Almette

Mishka. áno,mali sme to v papieroch,je to kvôli operacii,keby nedajboze nastali nejake komplikácie zmenu vidia najskôr na nectovych lozkach.......ked som bola ja na augment. bolo nás tam dokopy deväť,všetky sme ich mali dole.Ja som si ich bola dať zbrusit,aspoň si od nich trosku oddychnem,ale koncom apríla som uz objednana .....