Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

milatka4

Olivka
perfektné prsia, ani sa nečudujem tvojmu mužovi že sa nevie udržať na uzde :))) Aj ja chcem presne také :)

pipaaa

queen

dakujem :-) mam 330 ml, mentor anatomicke...dufam ze zajtra budem na to este lepsie ale citim ze z hodiny na hodinu sa to zlepsuje..akurat ked sa zdviham z postele este si v duchu zanadavam :-D
aj som si ich obzerala, mam ich dost opuchnute zhora ako je prsny sval..takze su take vytlacene hore, snad to pekne padne..

Majuskaa

Almette
Uz sa mi to viac povolit neda :/ a ked sa vystriem tak na chrbte mi ta guma odstava, takze je mi velka urcite.. Volala som uz z Dokim a objedna mi mensiu.