Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

stember

ahoj nelutuj tes sa! :D ...ja som tiez mala dost velke bolesti ten 2-3 den je dost na prd, ale poviem ti ze ja som mala bolesti tak do 5 dni, potom uz sa to lepsilo a lepsilo...a po tyzdni a pol som soferovala, aj do prace isla, uz som bola vpohode...teraz papaj lieky od bolesti v klude ak sa to neda vydrzat aj kazde 4 hodky a nemysli tolko na to, ono to fakt prejde! :-))...drzim palce

M.i.r.u.s6

Nela7
dk moja ano su fajn a kebz o tie 2cm co babz hovoriea ze este sa zvacsia tak budem max spokojna cela som bzt tiez prirodzena aj ked mam gule:) a ano bola som v sobotu ale ja som som vegetak len sa mocim a nie plavam a aj tak este asi bz som nem mohla:))
a ty ako moja??

Sandrine7

stember

aj ja som sa citila po opke na umretie, prve tri dni boli najhorsie, hlavne druhý den krizový. aj slzy boli aj lutovanie že som do toho isla. a to sa považujem za cloveka, ktorý ma celkom vysoký prah bolesti :)
ale ta bolest sa naozaj zo dna na den zlepsuje, jedine co som mala pomerne dlho, boli tie tlaky na hrudi vždy pri vstavaní z postele. si pamätam že este dva týždne po opke, ked som bola týžden sama doma, tak každe rano som vstavala takým sposobom, že som si zaprela nohu o kovovu tyč co mame na boku postele a vytiahla som sa hore a potom som par sekund musela predýchavat tu bolest - akoby som mala na hrudi položene 100kilove zavažie. U mna to povolilo asi až po troch týždnoch a potom ani neviem ako sa ta bolest vytratila.
Ono to urcite prejde, treba bojovat a vydržat, naozaj to stojí za to :)
prajem vela síl.

matilda1

kvet11

ahoj jej dakujem to je mile si zlata ved aj ty mas krasne prska:)

angie

ahoj krasko no podprdu mam presne z gate je 75D takze vidis aspon ze tie moje cecule niesu az take bomby ked aj ty taku oblecies je sice trosku vystuzena a tiez by mohla byt o ciselko vacsia ale pekne mi sedela ja som aj pred tym take nosila a v pohode pekny dekolt to urobi hlavne v lete tielko a ides super:)a kokosacik aj ja pouzivam a je bajecny.

so.nickaa

Zoe83

Dakujem velmi pekne za odpoved:) akurat som tam volala konzultacku mam az 24 maja:( takze mne vyjde termin operacie podla mna niekedy na jul. Uff brala by som veru aj skorsi termin... Ty si uz bola na konzultacke? Ak ano na kolko ml ste sa dohodli? A ako to prebiehalo? A tu projekciu by som si potom kde vedela vypocitat? Prepac ze tak vela otazok ale som z toho celeho taka, bojim sa a na druhu stranu sa strasne tesim:)

stember

Queen
No ja od vcera vstavam sama...to mi celkom ide...od bolesti davam flector a ibalgin...Len ja nemozem spat mnahrozne boli chrbat a neviem takto zaspat...

queen

Stember
U mna bol 3ti asi najhorsi ale ten Flector je zázrak... No a bolesti pri vstavani, to by aj mna zaujimalo... Ja som bola operovana v stredu a stále nevstanem sama ( 2x sa podarilo ) inak je to strašne individuálne s tou bolestou... Lucus bola operovana vo štvrtok a v sobotu behala po vonku s deťmi :-D
Ake davas lieky ? Prajem skoru úľavu :-)

stember

Queen
Ty si bola kedy na opke??? ...ked uz nepotrebujes tabletky od bolesti....ja by som ich davala aj kazde 2 hodiny keby mohla...taka je to bolest....

queen

Iveta84
Celkom fajn, pravý cicik ma hneva, trochu pobolieva, stipe, ale dá sa to... Včera som ani tabletky nemala. :-)