Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

matilda

nekupovala si tú tigrovanú v Gate? lebo mám asi takú istú, ale je dost push up a D-cko mi moc nesedí potrebovala by som E ale tú u nás väčšie nemali....ty máš akú:) a kráásne ich máš ved vieš, sa opakujem stále :)

angie77

bibi13

nie je zač, som rada ked niekomu pomôže ako pomáha aj nám doma..len škoda že je dost drahý, keby ho človek chcel použit na to všetko na čo je účinný a pre celú rodinu, potrebovala by som ho na litre :)ale verím že každá rodina si s ním nájde to svoje na čo ho bude používat, lebo mať kokosák vždy po ruke je super , kedže je tak všestranný :)

bibi13

Angie77

Dnes som bezala po precitani tvojho prispevku o kok. Olejido dm a mam ho doma.. myslim, ze ho vyuzijeme dost. Aj co sw tyka radovanok..:-) a hlavne, syn ma candidu, tak dufam, ze to pomoze. Velke dakujem, nemala somvani tusenia..