Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

Erika,

tebe som už písala :D asi nepamätáš :)...
Ja nejdem k Červeňovi, škoda...
Idem ale k Mládekovi a budú to okrúhle Nagor 330-360ml HP...neboj mňa ešte uvidíš na foto pred tvojou opkou.

zoe23

Elissa

tak Červeň je istota :)keby nemá takú čakačku nad iným lekárom ani nerozmýšľam, len ja už nemôžem čakať.

Ja som tiež zvažovala aj Tršku, viem čo sa tu naposledy popísalo ale aj tak mi je ľúto, že som ho "odkopla" :D a dala prednosť Mládekovi. Ale tak čo, veď konzultačku som mu zaplatila :)
A ty ak máš možnosť si počkať, tak si sa rozhodla skutočne dobre, som o tom presvedčená.

Ja mám tiež asymetriu a bojím sa jak to dopadne, lebo Trška mi povedal, že pri okrúhlych vidno viac potom asymetriu ako pri anatómoch a s Mládekom som sa o anatómoch ani nebavila, len on zas chce skúsiť dať rozdielne ml či sa to nevyrovná...
Ja mám už aj zálohu zaplatenú, už len čakám na 9.7. kedy podpíšem zmluvičku a 10.7. idem na to :) Mohli by tie dni dokelu rýchlejšie utekať :D

Nela7

queen

oki mrknem sa tam po nom hned zajtra, ked vravis ze tam iny nemaju snad kupim dobre...na nete som nasla taky s modro bielou etiketou a sklennom pohari...

lucus

queen
no mam 11 ročne dievča a 22 mesačneho chlapčeka dcerka sa oblečie sama a maleho som si obliekla do nohavic a mikinky pančušky bundu a topanky mu obliekol manžel ja sa tomu normalne čudujem ja sa fakt citim ako by som ani na operacii nebola:)

queen

Nela7
Moja ja som teraz na telefone a sa mi na prd... Mám ten čo aj baby píšu z DM, iný som tam nevidela. Je to extra panensky kokosovy olej v sklennom pohári.