Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Elissa

Majka1910

veru, uz min. 7 rokov. Len posledne 2 roky som to zacala riesit aktivne, cize som pobehala po konzultaciach, dokonca min.rok som mala byt uz zoperovana u Trsku, no nakoniec som podstupila inu opku, takze zo zdravotnych dovodov som to zrusila. Tento rok vyzera ako idealny na zmenu, len som ratala, ze by som chcela opku na jesen/zimu. A to mam akurat vtedy konzultaciu, ale budem bojovat o skorsi termin, urcite :-) Inak pripajam sa aj ja, naozaj mas pekne prsicka, uplne prirodzene. To musi byt uzasne si kupit podprdu a nemas volne kosicky - mne je velky aj ackovy kosik, no hruza a des :-)

cicimici

Lucia83

jeeeej ty mas male chrochtadielko (mopslika) krasny.. a nadherna je ta korzetova podprsenka a samozrejme aj cecule..

cicimici

v.girl

si zlata..no snazila som sa vysvetlit ako to najlepsie slo :) ale ja to pisem rychlopotom to hnedposlem bez toho aby som si to prekontrolovala a vitim sa jak na zakladnej :D sama chyba a hrubica ;P co uz..mojaaa zlata nesranduj prosim ta to ja by som chcela tvoju postavu..ved mas dokonalu!!!chuducka a to po dietatku..ak ja takto budem vyzerat po babatku tak budem najviac happy..tiez si myslim ze na teraz mi prska stacia a mozno o nejakych 10 rockov po detickach si pojdem po nove..hehe som si to aj tak pocitala ze ked si 10 rokov kazdy mesiac odlozim 20eur tak nasetrim na nove :DDDDD

cicimici

Majka1910

Luca123 ide do zv na opku a tam nie je potrebne vysadzat antiku tym som si ista a sa mi zda ze uz ani v bb na tom tak netrvaju..sestricka mne vravela ze sa nicnestane ak sa nevysadi..hlavne kvoli tomu ze to potom rozhadze cely cyklus..lebo mas stresy a podobne..ale myslim ze lucka nic nedaza to ked sestricke zavola a utvrdi sa v tom ako to je..

M.i.r.u.s6

Maja1910
dik moja ale ozaj pekne a prirodzene ich mas:)) jasan ak nem su komplikacie tak ziadna asi nelutuje:)

Majka1910

erika
nedaval mi na vyber z viacerych velkosti. povedala som mu ze chcem prirodzene, akurat sa ma opytal ci chcem gulate alebo anatomy. ja som ppovedala gulate a hned navrhol tuto velkost.

Majka1910

Elissa
fuuha uz 7 rokov rozmyslas nad tym?tak to je uz najvyssi cas splnit si to :). je to uplne iny pocit mat prisa, vyberat si hocijake podprsenky, tricka.. nelutovala som ani sekundu ze som sa na to dala a kebyze sa mam rozhodnut este raz tak urcite nevaham. takze smelo do toho.. nerozmyslaj nad komplikaciami, ale nad tym ze budes kocka.uz len pekne cakaj, zatial sa ti sniva ale potom to uz bude realita.