Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

Nela7
no moja zdaju sa mi vyssie ale urcite to len preto ze je to skoro urcite budu peknucke wow 420 to mas ozaj super:))

M.i.r.u.s6

Nela7
ahoj ano ano uz nosim dnes uz cely den :) vcera ma kostica tlacila na stehy take nem prijemne ale dnes pohda vsetko je o cviku
moja pozerala som tvoje foto a ano mas ale vies co podme spravit pokus:)) ake mam ja tam foto medzi prvymi porovname zistime ved aj kazdy sval moze mozno inak pracovat ci?

Nela7

M.i.r.u.s6

ahoj ako?,uz nosis normalne podprdy ci??...ja som bola vcera na tie stehy, prsia mam galerke, no samizdaju fakt dost hore vytlacene aj ty si to take mala??...

M.i.r.u.s6

Sarka16
ja mam 375 a nie su velke aj ked zalezi od znacky ale podla mna ber kolko ti dok dava lebo ked odpuchnu a tak budu take akurat

Sarka16

Chcela som sa vás opýtať či si myslíte že 390 ml anatomické nebudú príliš velké???termín mám 29.5.u mudr.červeňa...163/53...nájde sa niekto kto ide so mnou? :)