Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

silia
moja hovor mi ako ja obdivujem muza ze takto spokojne pracuje a nema az taky problem s tym ale fakt ty kks nastupim na prac vlak a uz sa nezastavim:) no ale vraj praca slachti:))

silia

Mirus6

nie cez dvorce by som si nedala, mám normálne spod prsnej ryhy zospodu, tak neviem, prečo mám také precitlivené bradavky. zatiaľ som ešte na marodke, ale na budúci týždeň už začínam pracovať, jooj tiež sa mi nechce, človek veľmi rýchlo zlenivie :D

bibi13

Mirus6 ja som doteraz pozitivne naladena bola.. len teraz to nejako upadlo. Ale po konzultacke sa moj optimizmus urcite vrati. Este stale riesim ako to povedat mame.. ha ha

M.i.r.u.s6

silia
a to co si mala cez dvorce?? ako to dost dlho na tie stehy no pekne ano moja ja tiez dlho dlho som sa budila s kamemnmi alle ani neviem ako uz tam nem boli:)) ano je to super aj ked ja sa aj tk najistesie citim v ten pooperacne vies cez vikend som mala narodky tak som si dala normal ae hned ako som dosla domov sup pooperacna:P treba zvyknut ako sak ich trocha pomasirujem ked len tolko:))) uz sa tesim na foto a co este si doma alebo uz aj pracujes? ja som malo pracovala len ked bolo nutne ale od zajtra sa to bude stupnovat jaj ce sa mi:/

silia

Mirus6

jeej tak to máš super, že už ti ubehlo 6 týždňov :D ja už sa neviem dočkať, ja mám ešte len 2. týždeň :( a zatiaľ mi nekázali masírovať, ja mám ešte dva kamene takže zbytočne :D ani na stehy som ešte nebola, ja idem na budúcu stredu ešte len na stehy..ináč je to v pohode, len tie moje bradavky sa nevedia spamätať, veeľmi ich vidno a sú strašne citlivé, tak už sa neviem dočkať podprdy, čo ich zakryje..
fotečky už sú, len ich zatiaľ nemôžem dostať do pc, lebo kábel ma priateľ :D ale čoskoro budú, pracujem natom

M.i.r.u.s6

silia
ahoj moja no dnes som bola na kontrole po 6tt kazajka dole teaz tu sedim na divoko:)) zatial mam tie 2 co v galerii a mozno este dokupim dnes uvidim ako to poje casovo a neviem dok mi doteraz nem kazal masirovat ale dnes trocha ze mam lebo este nie su take makke ako neviem tebe take kazali??
moja ty si kolko po a ako sa citis a kedy bude foto ja som poslala tak mozneo neskor zajacik da

silia

Mirus6

no ahoj moja :D ako sa máš?nové podprdy už nakúpené?to už ti ubehlo tých 6 týždňov či ešte nie? a prska sú už úplne mäkké, či ešte nie? jooj ja už sa neviem dočkať, ako budem nosiť normálne podprdy :D