Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

lucus
ja som nikdy nemala nejake extra ale ako vravis pokojeni uz len oci pre plac ostali:/ ale no v lete budemekoceny:)

M.i.r.u.s6

lucus
suhlasim s tebou a s ym co sme mali teda aspon ja som teraz konecne zena:))napr su tu aj baby skore maju velke a nepacia sa mi ine su zas celkom pekne ale mne ked moe ostanu take ake mam budemspokojna:))

lucus

lucia3110
mirus6 ma pravdu ja by som nad reopkou ani nerozmyslala mas ich nadherne vyzeraju minimalne na 400ml.ale to je môj nazor niekomu sa pačia velmi velke prsia a niekomu zasa menšie mne sa ti tvoje velmi pačia

M.i.r.u.s6

Lucia3110
oyaj na tvojom mieste ked ich mas take pekne neriesila by som nic take tak sa tesim s tebou ze aj ty mas taky pocit snad aj ja budem mat
ja mam 5tt takze este asi skor hodnotit:)

Lucia3110

lucus no co by som ja dala za 400 :-), Mirus rozmery netusim vobec..inak vela ludi ma odhovara od vacsich,podla priatela som dokonca nenormalna :-D hej mam odstupom casu ten pocit ze su krajsie..ty si kolko po opke?