Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomasova

ewelinka,kvetinka,cleuska
babenky krasne,ideme s LUCKOU na kontrolu 4.4. tak by sme mohli dat stretko a pokecat pri kavicke,co???ewelinocka tak na teba by som bola zvedava a rada by som sa pokochala,pochytala....aj baby co ste z okolia,ktora by ste chceli prist...napr.MERY NR,lilabmw,vgirl,TARA...

M.i.r.u.s6

Lucia3110
ty kks tak to mas super a nevies nahohou rozmery lebo ozaj vyzeraju pekne ked aj moje take budu tak budem spokojna:))
neuvazuj o vacsich tie ti super sedia ako rit na.... hahaha:)) ozaj pekne ozaj akokeby casom krasneli nemas taky pocit?? moje mi pridu este take sirove aj ked maju cca5tyz

lucus

Lucia3110 idem k siskovi do pieštan navrhnute mam 400ml ze viac sa mi nezmesti,ale nechcem nejake extra velke tak som spokojna s 400ml

lucus

Lucia3110 nieje zač. Ja mam termin za2 tyzdne a presne taketo si predstavujem.na tvoje by som typovala aspon 400ml

anonym_76

mahulienka
dakujem Ti velmi pekne za odpoved.moj mail je: erikulo@centrum.sk
Lepsie sa mi v mailiku komunikuje..,ohladom toho pop.by som sa ta chcela popytat..dakujem za ochotu.erika

Elissa

Lucia3110

ahoj, velmi pekne cecule :-)) Mozem sa prosim spytat, to su gulate implose? Pravdepodobne totiz pojdem do gulatych, coraz viac sa mi pacia, niekedy je aj problem rozoznat o ake implose sa jedna :-)

lilabmw

ahojte babulky

no co som vybavila vobec nic este nakolko stale nemam cas a stale mi do toho nieco pride a uvidime ci nepojdem az jesen nakolko sa peniazky rychlo minaju este aj auto musim teraz opravu zaplatit tak uvidime ale konzultacku chcem teraz urcite len si musim najst cas.