Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Palec112

Matka 872
A ty máš aky svoj základ? A značku silikony máš aku?
Kurnik ked ja sa bojim ze budú len prsia a nie ja

queen

Palec
A to je aka projekcia? Ja budem mat tiez anatomicke s vysokym profilom, len inu znacku - projekcia minimalne 6 cm a meriam len 164 cm a vazim 47 kg. Urcite by som nesla pod to co navrhol doktor...

silia

Mirus6

máš pravdu :-) určite sa to nedá porovnať s tým, čo sme tam mali a vždy, keď si pozrieme fotky "pred" tak môžme byť len rady :D

M.i.r.u.s6

silia
tak vies moj dok dal co to slo vies moj zaklad akoze nic ale ja somm doteraz nosila len podprdy a nic v nich a tak teraz sa to zmeni ako neni to mozno ideal ale beriem to tak ze budem prirodzena:)) usmej sa chce to cas ked sa usadia vraj sa nejak zvyraznia ako nechapem ako ale baby tu pisali tak uvidime:))

silia

Mirus6

no keď už "toľko okolo toho" čo si odtrpíme, tak 3 by som brala :/ tak dúfam, že aspoň troječky budú, dvojky sa mi zdajú príliš kruté na pojem silikóny :-(

M.i.r.u.s6

silia
ahoj moja ja mam 75B takze tak:/ ale ja to tiez tak beriem oproti tomu co som mala vlastne nemala:P tak snad budu pekne 3ky:)) aspon tak by som cela a ty ake by si cela??

Matka872

Palec

No ja praveze sa bojim ci nebudu moje prsia mensie,tak davam na radu tu skusenych aby som nelutovala.Pisala som mail na kliniku nech maju pripravene pre mna 475 a 500 ml okruhle VP,ze sa pred opkou rozhodnem.A to pred konzultackou som chcela 400-ky ci mi vojdu.Doki mi navrhol 450.Mam 169 cm,54 kg.

Neboj sa velkosti na postave ked sa usadia tak sa to strati. Ked chces mat 3-jky tak tych 400 ml by som povedala.
Mne vravel ze tie moje 450-tky budu extra velke trojky :-)))

Rozalka

Palec

nie určite nemeň veľkosť na menšie, ked tak na väčšie!!! ale závisí aj od toho aký máš základ, ja som mala jednotky, teraz sú také prirodzené trojky, ale brala by som väčšie... nestresuj, budeš ich mať peknučké... a nebudú bomby!!!

silia

Zuleko

ahoj. môžem sa opýtať? tebe dali v chirmede tú kartičku od silikónov?

baby

ináč ako má vyzerať tá kartička? ja mám potvrdenie o zaplatení a tam nalepené dve nálepky ES - značka, veľkosť, typ, ľavý a pravý prsník..to si nemám z tých nálepok urobiť ja sama tú kartičku?