Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

Erika(anonym)

nie nie, ja som bola u Tršku a štvrtok idem k Mladekovi, k Červenovi vobec kvoli dlhej čakačke ale keby si mám vybrať, tak si vyberiem 100% Červena!
Skus si pozriet ivka1980 - ona ma 320 stredny profil ale pravdepodobne anatomy a Polytechy a ja chcem okruhle. A ty budes mat u Červena predpokladam Eurosilikony.
Alebo si kukni zonda - ona ma ES a stredny profil 300ml.
Alebo katka54 ma tiez stredny profil.

A kazda značka ma trošku odlišne rozmery pri rovnakych ml !
Potom ti ešte napišem čo ten Mladek navrhol :) sama som zvedava :D

A kedy to maš tu konzultačku?

stember

Ahojte
Skuste mi poradit...v aprili idem na op k dr.cervenovi.Navrhol mi 410 ml vysoky profil anatomy. Bude to dost??? Meriam 170 a vaha 52 kg a teraz mam slabe jednotky.Aj som taka utla hore.....

matilda1

elissa

no ja som mala prve anatomy 360 za tie som zaplatila cca 2800 pred rokom a pol prve mi hned povedal ze anatomy tak som vzala tie.ale poklesli mi trochu a vyplnene boli viac menej len v dolnej casti cize ked som mala podprdu tak super ale bez nic moc.teraz sa mi dali dat uz gulate tak som chcela tie su plnsie a peknejsie neboj sa toho niesu to ziadne umele gule aj tieto su prirodzene ved kukni v galerke a za tieto som dala 2560 teraz pred dvomi tyzdnami som bola.takze ja byt tebou keby sa mi dali dat gule hned dam si tie su take plnsie a pekne neboj oni sa pekne dotvaruju a ked sadnu budu pekne a neklesnu tak ako anatomy

anonym_76

zoe23
dakujem ti za odpoved.cakam na konzultaciu k červenovi,bojim sa aby mi nenatlacil velke implantaty, chcem aby to vyzeralo prirodzene...nechcem vysoky profil..dakujem za radu.a ty ides na opku k červenovi? erika

jaruska222

gabby
sme na tom asi rovnaku aj ja som 11den po operácii.Bolesti mám už také mierne. Aj mňa skôr pobolieva ľavý prsník ale ako som si všimla to asi každú jednu s nás niekto tu aj vravel ,že podľa nejakej štúdie ľavá strana je citlivejšia a horšie sa hojí... Mam neskutočné bolesti chrbta hlavne v noci a ráno - ale baby mi poradili konopnú masť a dnes som skúsila spať v polosede a bolo to trochu lepšie.

Elissa

Matilda1

Dakujem pekne:) Chystam sa k nemu, sice som uz u nho jednu konzultaciu absolvovala, ale to bolo pred cca rokom. Velmi na mna zaposobil, a jeho prace sa mi tiez moc pacia, takze nie je nad cim vahat :-) Keby som len nebola taka nerozhodna. Mam taky typ postavy, ze sa mi hodia aj gulate implose, ale navrhnute mam anatomy. Chcem prirodzeny efekt. Uvidim, co mi povie aktualne na druhej konzultacii - ci sa nieco pomenilo alebo nie :)

zoe23

anonym-76

ahoj, teraz ked ta tu vidim, tak mi napadlo, ze to som tušim tebe slubila, ze ti dam vediet kolko ml mi navrhol doktor, že?
Tak je to 320ml a uplne max. je 360ml a mam si vybrat ci stredny alebo vysoky profil. Toto sa tykalo okruhlych implošov, ale ze si mozem vybrat aj anatomy.
No a ešte štvrtok idem na jednu konzultačku, tak uvidim :)
A nízky profil si určite nedavaj :)