Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

a ja si vždy stanem pred zrkadlo a vravím si aké sú krásne, ved pred tým som tam mala dva štuple po záruke :)

angie77

inak babule ja som sa rozhodla sem chodiť už menej, aj ked nie vždy mi to dá, lebo som na vás zvedavá :) ale len z dôvodu že kým tu budem chodiť stále mi bude málo a stále budem špekulovať, lebo ako Vás čítam nie som jediná ktorá keď vidí čoraz väčšie prsia tak potom sa aj furt obzerá či ich nemá malé...a môjmu manželovi zo mňa už šibe ako sa ho 10X denne pýtam:,,ale nie sú malé však? "

..a mám jednu radu:niekde pred zrkadlo si vycapte vašu fotku PRED a vždy ked sa obzeráte a zdajú sa Vám malé alebo nedokonalé sa na nu pozrite :))

lebo nie všetky chceme velké prsia, ani sme pred prvou opkou nechceli, chceli sme len niečo do podprdy, ale teraz sa nám máli...proste davová psychóza je sviňa :)

angie77

matilda

kráásne sú a ako krásne pri sebe, vôbec Ti neutekajú do strán, no ukážkové ich máš, s touto velkostou by som bola aj ja spokojná :))

angie77

Liliana65

ono záleží od toho aký strih, ja som si objednala také čo sa dajú bez ramienka nosit a v strede majú brošničku,
www.fashionavenue.cz
tak tie sú malé a teda dost malé, velmi mi deformujú prsíčka,ja mám pod prsiami 74 cez 92 tak neviem, myslela som si že M mu budú...ale mám od VS plavky z pred dvoch rokov také trojuholníkové a sú velkost S a tie mi sedia a M by boli akúrát :)takéto
www.fashionavenue.cz

ono to je s tými velkostami všelijaké

toryka

mirus

tak aspon uz nemusis stresovat ake budu prska po dietati :)
ja este nemam a zatial ani neplanujem, preto som si nechcela davam vacsie implantaty aby som mala rezervu, lebo nikdy neviem ake mi zostanu po tehotenstve a mozno budem musiet ist na reopku a dat si vacsie.
aj ja som si myslela ze po 3 mes od opky mozem kludne cvicit vsetko. problem je ked zatazujem prsny sval pri niektorych cvikoch a aj s lavou rukou, stale ma taha ked ju zdviham vyssie :/

Majka1910

LadyMony
Nechtiac som to poslala a este som ani nedopisala :D
Porozpravaj teda s doktorom, popytaj sa či sú nejaké extra rozdiely v tých velkostiach, aby sa tí potom nemalilo.
Ja mám ten natural gel. Ty este nemáš presný typ aký budeš mať, že? Lebo dá sa v tabuľke pozrieť podľa typu že aký v nich je gel. Ty chceš vlastne gulate či anatomy? Možno som sa už pýtala, ale je nás tu veľa.
Ja som už trištvrte roka po operácii.. ani sa mi to nezdá, strašne to letí. A ujde to rychlo už aj tebe, neboj zachvilu budeš ceckana ;)

jaruska222

Bimbi.
Gratulujem a aj trochu závidím my čo sme čerstvo po operácii ešte nevieme čo nás čaká.(Bojíme sa infekcie,reakcii okolia,bolestí,výzoru) Ale baby hlavná vec je,že sme sa k tomu odhodlali a splnili sme si svoj sen.

skoricka

bimbi

no tak Ti gratulujem! :) Inac, bimbi ty mas ake bomby! :D vobec by som neriesila NIC s nimi! Kebyze nechodis na toto forum, trapi Ta to?