Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mravcadlo1

Baby toto mi napísala doktorka stretli ste sa stým? Tú druhú variantu poznám ale tú prvú neviem ako myslí.

Dobrý deň Martina,
vo Vašom prípade sú dve možnosti-posunúť implantáty máličko nadol bez ďalších jaziev.Dekolt sa tým stane miernejší z profilu.Alebo urobiť ďalšiu jazvu okolo dvorca a podvihnúť ho nahor,pričom implantát zostane v rovnakej polohe.Zostávam s pozdravom

lilabmw

praveze nie stale buduci tyzden mam so Siskom teda ked uz bude zdravy konzultaciu a potom uvidim ze co spravim este cakam aj na vysledok Nela7 ide na tu kliniku kde som aj ja bola operovana ale teraz je tam novy Dr.a potom este tvoj DOki medzi tymito sa budem rozhodovat.A uvidim aky budem mat celkovy pocit po konzultacii ale mas pravdu ze ked to mam v hlave aj tak proste budem chciet ist nebudem spekulovat uz.

matilda1

lilka

ja si myslim ze na opku pojdes tak ci tak ci teraz a ked to odlozis tak pojdes na jesen alebo na rok stale to budes mat v hlave proste toto iste som aj ja robila idem nejdem idem nejdem a dokola kazdy ma odhovaral teda kto o tom vedel takze kazdopadne ako sa rozhodnes drzim ti palce vecer supnem nejake foto...nezdaju sa mi male rozdiel vidim urcite je tam objem teraz ked mam gule ich mam take plnsie ale neni su to ze jezis ake bomby:)))ale som spokojna ja uz len nech su zdrave sa modlim.
a ku komu chces ist na opku uz si sa rozhodla?

lilabmw

ewelik matilda

teste sa ze uz mate potom a ze mate take pekne bomby ,zavidim ze uz to mate za sebou :-)

matilda zdaju sa ti male? :-)ako si vysoka?Dobre budu neboj oni sa ako keby este zväcsie lebo viacej zagulatia sa dotvaruju a opticky sa budu zdat väcsie a supni cim skor foto nech sa pokocham :-D

matilda1

ewelik

k tej infekcii ja neviem ja si myslim ze to by sme asi hned lapli ci?a tiez suhlasim so zuleko ze ked sme mali uz implose a bolo vsetko oki ze asi by sa uz dialo nieco....ja nato ani nechcem mysliet stale si vravim ze je to dobre a budu zdrave tak musime verit ewelik vecer ked pridem z prace supnem nejaky akt hihi.som spokojna aj ked pravdupovediac som cakala ze to budu vacsie supy ale uz dam pokoj len nech sa pekne zahoja a ked dam podprdu potom tak budu perfis uz to neriesim:)