Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

eweel
ty si ale tuk tuk ozaj su krasne fakt aj rozdiel ozaj uz len usmev a tes sa s nich a snad uz budes aj ty sama spokojna ved to je hlavne uzivaj si ich:))

M.i.r.u.s6

eweel
ty si ale tuk tuk ozaj su krasne fakt aj rozdiel ozaj uz len usmev a tes sa s nich a snad uz budes aj ty sama spokojna ved to je hlavne uzivaj si ich:))

angie77

ewelka

ááááá už máš aj foto nahodené...krááásne ich máš, ja som bola jedna z tých čo si povedali že byt tebou tak do reopky nejdem, že ich máš super, ale tieto máš ešte suprovejšie :) a máš ich krásne pri sebe, sú nádherné moja

lilabmw

ewellka

moja to su ine bombyyyyyyyyyy :-) ty kokso vyzeraju mega velke ty co si riesila moja bud rada ake mas sak su tuti

angie77

ewelka

no aká som rada, že si si to už s dokotrom vysvetlila a aj ked vlastne ti tie ES nesedeli, tak si konečnéééé pokojnejšia a dúfam, že teraz sa už budeš z nich len tešiť...človek pomaly kôli Tebe nespával aká si bola nešťasná dievča naše..som rada, teším sa na foto :)