Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cicimici

LadyMoni

ahoooj tak uz o mesiac ta to caka..to mas uz super..micka co sa tyka velkosti ber tie 375ml minimalne..ved ja som oproti tebe krpec mam 155 a mam 325ml a tiez som chcela prirodzene a teraz pokial sa nevyzleciem tak mi pridu male..nie je vidno zmenu ani pod trickom ani vo vystrihu skoro..je to sice tym ze som nosila pred opku brutalnu pushupku ale aj tak si skoro o 20cm vyssia..takze vobec nevahaj..uvidis ako rychlo si na ne zvyknes..ja som si po opke vravela ze kks to mam jake kozy a teraz ked si ich vidim tak mi pridu jak moje od zaciatku..drzim ti palce..ozvi sa pred tym este ako pojdes a aj ako si sa rozhodla..pa

Nela7

jahodka1584

ja som sa pytala len preto, lebo uz neviem ktora kocka tu pisala ze jedla aj pred a po....ked si tam zajtra budem volat opytam sa lekara...ja sa teraz uz len modlim aby mi to prelozil na co najskvorsi datum!...citim sa uz omnoho lepsie akurat ze mam hrozny kasel, preto to aj prekladam, netrufam si cele dni kaslat po opke vies...

lilabmw

tim pozri si galerku matilda mala prve implantaty polytech tusim 360ml tak si kuk a nic velke take Ccko prirodzene

jahodka1584

Nela7,
mne lekárka povedala, že wobenzym až po 3-4 týždňoch po operácii, teraz beriem vitamín E.
A hlavne nestresuj, všetko ti povedia na klinike, nemusíš sa ničoho báť...

Nela7

lilabmw

ahojcek, no citim sa uz omnoho lepsie, dakujem za opytanie...len mam vecsi problem, mam strasny dusivy kasel ://...vzhladom na to cu tu citam, aj co ste mi tu poposielali ako vas tesne po opke boli kazde nadychnutie si na to netrufam zajtra :((((((((((...je mi to velmi luto, s doktorom som sa dohodla ze mu rano cinknem,tak ho idem s malou dusickou porosit ci by mi to o tyzden neodlozil, len sa bojim ze uz maju plno :((...myslim ze keby tak kaslem by sa mi to velmi tazko hojilo, a podla mna je prvy tyzden fakt dolezity byt v klude a nie chrchlat o zivot! :((

Nela7

baby vela ste toho tu popisali som normalne stratena ://...ktora ste tu pisali ze ste pred opkou aj po opke brali wobenzym??...uvazujem o tom aj ja, pomohlo vam to nejako vyrazne ci??diky

jahodka1584

Nela7,
tak keď si odhodlaná, tak sa neboj a choď do toho, určite to zvládneš.Dnes je mi už dobre, len ráno kým to rozchodíš, tak je t nepríjemné, ale už to nejako extra nebolí.
A tebe je ako?
Žijem vo Švajčiarsku a mám 28 rokov...