Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kosta123

misaaa
Vitaj v klube ,,,,kukni moje "ovisáky" som na tom ešte horšie lebo ich mám väčšie.A ideš k Dr.Očenášovi?? aj ja, do Púchova,ešte ma len aká konzultácia 7.marca.Aj cenu ti povedal?

olivka21

Ewelka
nechcela som to takto verejne,ale neda mi to...ty si podla mna mala ist bud do vacsich jmplosov,alebo srat na to,lebo si vyhodila zbytocne prachy a si sklamana... ziadna radost z tvojich prispevkov :(

jahodka1584

lilabmw,
no viem, ale nemala som veľmi na výber...lebo v piatok mám kontrolu, a na druhý deň odlietam. Ale mám úplne malý kufor...a let je len hodinku.
Moja kolegyňa letela z Turecka na T deň, tam si bola dať robiť prsia a zvládla to, tak hádam aj aj :D...
Fotky pošlem až ked budem doma, teda v zarhaničí, lebo tu nemám káble k tomu...

ewel007

Lilka

Preco neskusis aj Mladeka? Je sikovny a myslim ze pri vymene implosou neni taka cena ako ked ides prvy raz,neviem no..drzim palce aby si sa spravne rozhodla ;-)

ewel007

4pegy4

Nemohla by si mi dat mail na seba,chcem nieco sukromne sa spytat,dakujem..

Baby ak pridam foto tak az ked sa usadia,kedze je tam ten cm rozdiel a ja ho ani nevidim,tak pockam kym sa usadia ake budu..