Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Ewel
Ta velkost zaujima aj mna.Ja som vedela tak ze nagor ma najvacsie 620ml, tak mi to doktor vravel a inak gratulujem a skore zotavenie!;)

Rozalka

Gabbyy

stretla si sa snimi pred opkou, neviem v nedelu alebo v sobotu, oni ti spomínali aj mňa že mam silikony... či ma nepoznáš... je to tvoja spolužiačka so strednej... :-))) ak sa budeš cítiť lepsie môžme skočiť na kávu.. keby sme sa predtým porozporávali by som ti hned povedala že chod do 450ml, ja ich mam dosť veľké, ale skoro si zvykneš a budeš chcieť viac... ako práve spoločným kamoškám sú moje mega, ale ked ich máš tak sa ti zdajú malé :-(((

lilabmw

ewllka
to vazne mas NAgory ale nagory su moja dobre a oni nevyrabaju nahodou najväcsie 620 co mala zuleko lebo v tabulke som väcsie nenasla.A budes spokojna neboj sa urcite budu aj tak velke tak sa neboj lebo citim z tvojho prispevku trosku sklamania :-) tak moja nebudd sklamana sak budes ich mat aj tak mega a nagory maju tiez väcsie rozmery ako aj ES takze v pohodicke.

lilabmw

gabbyy
to je vsetko normalen nenormalne mastna plet nafuknute brucho to ta narkoza tak o tyzden to preslo tak neboj :-) oddychuj

gabbyy

Quixx ja som Mala objednane 400 Aj 450 doktor Bol za 450 ale dala som 400, uvidime snad neolutujem ;-) ale zdaju sa male :-) chod do 450.. Ja mam 173cm a 56kg pod prsiami som Mala nejakych 72 asi nepamatam.. Pridam fotku Neskor

gabbyy

Nela7 dakujem.. Rozalka ake spolocne kamosky? :-) Ewelka Ako sa Citis ? Ja uz lepsie Len tie tlaky a picha ma v nich, ale z sa viem postavit z postele Aj sa osprchovat Ako tak :-) baby Aj vy ste Mali mastnu plet po narkoze? Kedy to Prejde ?

ewel007

Baby som doma,zmena,nedostala som ES 700ml..videla som ze to neni taky rozdiel ako som cakala aj mi to doki potvrdil,ked mi vyberal dreny,ze tie ES neboli dobre ked ich skusal,ze isli moc hore alebo tak nieco..no skoda,ale tak on vie najlepsie,dal mi nagor,tie idu zase dost do sirky,ja som chcela objem alebo viete ako to myslim,ale co uz ked som mala zaklad aky som mala, mam extra vysoky profil 705ml,ale su mensie ako tie ES 700ml,bolesti oki,doki zlaty,takze snad bude neaky rozdiel a ak nie,neva,ja som uz s opkami skoncila az kym nebude nutna vymena implosou.

quixx

misaaa
390 ml maju od Ocenasa
rozalka na str. 2
tenda1 na str. 8
dakovna na str. 9
ciciky na str. 9

este 390 ml maju aj od inych dr tieto babule
v.girl na str. 3
margareta123 na str. 9
bianca003 na str. 10
andrea03 na str. 13

Ewelka to si ma nepotesila, ze Ta to bolelo viac ako opka. No dufam, ze to nebude aj moj pripad. A uz sa mas lepsie?

Gaby a Tebe sa ako dari? Ty si mala ake miery pred? Zaujima ma to len preto, ze ja som sa dohodla s Cervenom na 450 ml okruhle a pod prsiami mam 70 cm okolo prs 84 cm s 200 ml implantatmi. Vyska 167 cm a moja vaha 53 kg.