Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

M.i.r.u.s6
počkaj, aby sme sa dobre pochopili ... toto je cena čisto za implantáty ... celkový cena, bez predoperačných, sa podrž ... 3320 €
Je tak, baby od Mladeka ? Či mám nejakú prirážku :-D

M.i.r.u.s6

quen
ahoj to fakt len tolko??tak o takej cene som este nepocula ja som platila cca 1900 aj s predopreracnymi ak ak ty len tolko tak super cena a to ci okruhe alebo anaat vies mne doki take vravel tak take mam a ake velke by si ich mala mat

queen

lilabmw
ja idem k Mladekovi 20.3. ale bude mi dávať anatomické mentor, sa mi zdá že väčšinou si dávate gulaté ... prečo ? Cena tých mojich by mala byt 1400 ak to tu dobre čítam ...

Rozalka

Ženy neviete skadiaľ je gabyy lebo teraz som sa dopočula, že jedna išla ku Červeňovi na opku od nás, a okruhle 450 a sa mi zdá že gabyy išla do týchto veľkostí, tak ktovie či nie sme z jedného mesta,.. a tiež že má dve deti a žije v zahraničí... tak to mi sedí na ňu...

matilda1

nela7

ja sa citim fajn akurat som prisla od lekara vyberali mi dreny.prsia budes mat prirodzene neboj to mozno keby si isla niekolko krat tak to vyzera umelo ale na prvy druhy krat je uplne v norme podla mna ved si popozeraj galerku kazda mame krasne prska podla mna a vela robi postava a na kazdej to inak ukaze,ja mam teraz sice vacsie ale su uplne v pohode ziadne bomby normalka.tak sa toho vobec neboj.zalezi aj aky mas zaklad aj tuk koza tkanivo a tak ale neboj ver svojmu doktorovi.moj nazor keby idem prvy krat opat volim co najviac pojde to beriem:)

matilda1

lilabmw

mna robil v Prievidzi a robi aj v Ba v nejakej klinike Snop alebo take nieco v ruzinove tusim,a platila som komplet so vsetkym okrem predoperacnych 2560.

M.i.r.u.s6

vierka
moj zaklad skoro ziadny a ked sa odfotis posles foto do galerie uvidis vcera som uz nevydrzala a sa si kupit podprdu 75D takze tak C.D podsla strihu a tak ako ese su trocha opuchnute tak C mi boli male ak sa das do galerie uvidis