Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Mahulienka
hahahahahaaha....mne manzel na to ani neodpovedal,jehopohlad vravel o vsetkom. Tak som len sklopila usi. No co uz,uz teraz viem ze druhu reopku si zacvakam sama. Ale to bude aj tak az o par rokov,skor ako o 5 nie. Ale naozaj baby,mne s nepacia nejak extra velke kozy,ale na mne budu posobit aj 700vky ako plne stvorky maximalne.

Zuleko

Baby to je uplne jasne, ze kazda chceme vacsie!! Na tie co mame si raz dva zvykneme.Ja keby kazdy den pozeram galerku a su tam baby s 850 tiez chcem. Ale som rada, ze som rozbehla trend 600+ ;))))

mahulienka

mravcadlo
mne manzel zakazal citat toto forum, lebo vraj mi z toho sibe. To bola jeho odpoved na to, ze chcem vacsie prsia:))

mravcadlo1

Baby prestante lebo už aj ja chcem väčšie ešte nemám tieto ani zdaleka usadené a už mám depky že sa mi zmenšili

mahulienka

olivka
cesta ako, nezavjalo vas, ty si aka akcna:) Este sa ti prska ani poriadne nezahojili, ani neusadili a uz sa chystas na reopku? Tesim sa na foto*))

olivka21

Baby
takze kontrola dopadla super,mam opuch na prqvom prsku vacsi,poslala som aj foto. Ale co ma zarazilo je "velkost". zdaju sa mi strasne male a to mam 515ml. Cerven mi hned povedal,ze su krasne,ze sam nepredpokladal taky pekny tvar po 10dnoch,ale ze male,ze nepovedal by ze su to 515tky. Sam bol sokovany,ze su take male. Takze uz teraz viem,ze v buducnosti idem min.do 700ml,lebo pri mojej vyske a postave sa touuuuuplne strati...

ewel007

Gabbyy

Pokladik myslim na teba,dobre ze si pisla o ton Cecku ja uzivam mega davky..no ja mam vo stvrtok predoperacne,ale tiez, ma pobolieva ucho aj hrdlo,neviem,som s toho znechutena :/
Mne daju vo stvrtok najneskor v piatok vediet ak by neboli ok..takze tak.urcite aj tebe by volalu,keby nieco,tak drzim silni palce,aby to bolo ok a aby si to do pondelku vylezala a bola si fit moja