Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mamita

Majuska
este sa hojim.. Som 14 dní po opke. Ale bolesť na dvorcoch necítim žiadnu ešte som si to nevidela mám to prelepene

lilabmw

ewelka

ale skor sa priklanam k 600kam uvidime.Teraz mam 400ky ale pripadaju mi jak 300ky neviem ci to uz je deformacia ale ja mam siroky hrudnik takze sa stratia na mne .A ked pojdem na reopku tak uz chcem aby to bolo take ake si predstavujem potom uz nebudem chciet ziadnu dalsiu operaciu az potom po rokoch takze sa pripravujem na Dr.nakolko v aprili chcem ist na konzultaciu a rada by som si zajedla termin na december pokial teda stihnem dovtedy nasetrit snad ano :-)

lilabmw

ewel007

no stale premyslam bud 550 alebo 600 rozdiel tam je len v sirke 600ma 13,1 a 550ky 12,5.Takze uvidime co povie Dr. musim najst na nete nejaku foto ze ako chcem aby to vyzeralo a uvidime co povie.Nepytala si sa dokiho na ten rozdiel?

mamita

Nikol25
podľa toho čo som čítala v starších diskusiách tak rez pod prsnikom je údajne menej bolestivý a lepšie sa hojí. Vlastnú skúsenosť nemám, ja mám rez aj modelaciu cez dvorce

mahulienka

Liliana
bola som v NY, tak som kupila moju prvu push up, myslim, ze aj skoricka ju ma:), pofotim a nieco poslem:))

Liliana65

mahulienka
a teraz mám chuť nakupovať :D akože ale plavky fest chcem, hlavne spodok by som chcela taký špecifický a nikde ho neviem nájsť, takže plavky budú ešte boj :)a akú si si kúpila? :)

ewel007

Lilka

Ahoj moj,tiez som rozmyslala ze aky to bude asi rozdiel ked mam tera mentor 13,2 s 5,4 a budem mat ES 13,5 so 7,1.
V sirke su to na rozdiel len 3mm ale s 5,4 na 7,1 je 1,7 tak snad to bude vidno.
Chces tie 600ml ci si este v stadiu rozhodovania ?:-)

lilabmw

baby porebujem radu kukam si tabuky ES a porovnavam ze ake by som zobrala a ake ma teraz mam Mentory 12,3 a 5,1 projekcia HP.Pri 600ml ES HP by to bolo 13,1 a 6,4.Bude to velky rozdiel?Hlavne v tej projekcii lenze ze ci to celkovo tie prska väcsie budu dufam ze nie len hore ked to je projekcia.Rodiel v sirke je len 0,8ml to je dost malo nie?Ale zase v projekcii je to rozdiel dost velky 1,3cm.