Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

v girl

ewelka
ano k tomu clanku v novom case v komentaroch pisu o Mladekovi,ze vraj to on sfusoval...ale podla mna to nie je pravda...a aby pytal dalsie peniaze za reopku ked dopadli hentak?? ved Mladek riesil aj ten najmensi problem ohladom ohovarania,,taketo nieco by nenechal len tak..

mamita

skorička
ja 11 dní.....som zvedavá ako sa ti vyvíjajú....aspoň sa mám čím utešiť...:o))..ja som bola zžitá s nejakými 400 ml a toto bola pre mňa teda riadna šupa...:o))..ozaj a akú veľkosť si mala pooperačnej?..

skoricka

no tie podprdy som si skusala asi po 2,5 mesiaci, kupila som si len tu jednu kremovu s cipkou, ale je mi mala, stale mam bradavky von :/ ecka push upky asi nikde nenajdem...No aj mne jedinej stadial asi sa mi zdali moje velke a som maximalne s nimi spokojna, vacsie by som neuniesla uz :)) dakujem za pochvalu, prsia sa stale menia do tych troch mesiacov, akurat som poslala fotky zajovi, tak uvidis ake ich mam uz usadene :)) Ty si kolko po??

female

ewel, so.nicka
clanok o pokazenej plastike bol aj na stranke noveho casu, do diskusie pod clankom sa prihlasila aj poskodena pod nickom a presne uviedla operatera... no neviem, ci nejde o zamerne poskodzovanie alebo ine spinavosti...

mamita

skoricka
pozerám že aj pooperačnú podprdu máme rovnaku..:o)))...pozerala som tvoje foto..no ak sa mi vytvarujú tak krásne ako tebe tak budem spokojná...len teraz mi naháňajú strach....sú obrovské...tú poslednú foto čo ich máš tak pekne pri sebe to je asi koľko po opke?

skoricka

mamita

ahoj, pozeram, ze mame rovnaku velkost implosov :) mas ich krasne, ale vidiet, ze este opuchnute, ten opuch zmizne, trosku sa Ti zmensia a vyrysuju :)

lilabmw

olivka21

skor ako po 2-3tyzdnoch ani neskusaj radsej telo potrebuje pokoj potom mozes zacat bicyklom aj ja som tak zacala a potom normalne po 3 tyzdnoch som zacala nohy normalne a postupne potomo som pridavala aj ostatne partie aj brucho mi neislo hned cvicit ma tahali jazvy ked som to skusala tak som nepokusala len co ma pustilo :-) dufam ze som pomohla.

lilabmw

Monitaaa

ja si tiez myslim ze to neni treba cvicit ja len aby ten sval som trosku zatazila ale len tak aby sa nepovedala cvicim prsia :-)