Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

V girl

Mna moja cakaju este predoperacne, a hlavne byt do 18.2 fit.mam byt rano na 7 h aby som mohla ist prva preto mam aj skor predoperacne.
Kedy sa chystas na konzultaciu? Uz si rozhodnuta pre implose ? :-)))

v girl

ewel
da sa povedat,ze uz som konecne ok...len upchateho nosa sa neviem zbavit.vzdy soplim,ale uz je lepsie..ja sa uz neviem dockat tvojej opky :)) o kolkej ides ?

v girl

Mamita
este ti odpuchnu a potom bude vsetko ine.ja som mala tiez po opke celkom pekne a teraz mam asi len take male dvojky s cim spokojna veru nie som :))))

v girl

ewel
este ju nemam..malicky mi ochorel tak som nebola nikde.preto som nechodila ani na forum,lebo nemam cas na nic poriadne :(

ewel007

Mamita

Si velmi kratko po opke a este kym sa ti poriadne usadia budu vseliake ale nakoniec urcite krasne a co sa tyka velkosti, po mesiaci som nosila 80D a po troch mesiacoch a az doteraz skoro sest mesiacou od opky nosim 75C niekedy D.ale urcite sa ti o cislo zmensia,odpuchnu usadia..posli foto holych

mamita

Baby
ja som asi jediná komu sa zdajú tie nové kozy obrovské? Včera som si dala dole tie lepky a no....dúfam že sa zmenšia.. Aké s tým máte skúsenosti? Som 11 dní po... Ak sa zmenšia tak o koľko asi?