Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

rrrrrra

to máš cca mesiac, to ti rýchlo ubehne, inak cela klinik, personal, až po upratovačku su super, nehovoriac samotný doki :)
aj si posielala foto do galerky? a budeš mať okruhle?

Nattasa

Olivka 21
Jeeej hura. Konecne niekto vo zvolene.
Strasne som dototo. Bojim sa tej bolesti ked sa zobudim. Bola u teba sestricka ked si sa prebrala z narkozy?
A bolelo moc? Na to sa asi neda pripravit....

ewel007

rrrrra

kedy máš termín a ake imploše budeš mať? ja idem k dokimu Mladekovi na dlašie zväčšenie a môžem ti povedať že si si super vybrala :)

olivka21

Nattasa
Drzim palce,ja som bola v sobotu operovana u cervena vo zvolene. Je uzasny,aj dr.koperniech a o sestrickach ani nehovorim! Cmuk vsetkym...uz sa tesim na vyberanie stehov,take darceky im podonasam,ze to ani neunesiem,hihihi

olivka21

Monikasss
uz ked si ju pouzila,tak ug nic,ale neboj,vsetko bude ok a pre pokoj v dusi napis dokimu. Ale neni to jic hrozne si myslim...

olivka21

Gabby
kup si volnopredajny liek ascorutin a zacni uzivat tyzden pred opkou 3x denne. Vitaminy mozes vsetky,ja som uzivala aj imunoglukan na imunitu,vitamin C,multivitaminy,mineraly......do siklienky posli ofotenu objednavku co najskor a ak stale vhas medzi dvoma velkostami,urob to ako ja aobjednaj dve velkosti s tym,ze k tomu druhemu paru implosov napis REZERVA. Oni potom sestricky po opke ten nepouzity par vratia do siklienky. Ak ta este nieco zujima,kludne sa pytaj mojka. Kolkateho ides? Drzim palce

olivka21

Queen
Veru leti to,bolesti su mensie,ale fičím stale na flectore,nuvalgine a valetole. Najhorsie je to vstavqnie a spanie na chrbte,inak pohodka margotka

monikasss

babule teraz som sa zarazila, vôbec som nevedela že nemôžem používať infračervenú lampu pri silikonoch... mám strašnú nádchu a už som sa 2x nahrievala po 10 minútach. Myslíte že to je veľký problém?